Nowości

Sentique Villeroy & Boch: współczesna klasyczna elegancja

30.01.2013

Klasyka nie zawsze jest przewidywalna. Zwłaszcza, gdy na jej drodze staje nowoczesność. Dysonans? Ależ skąd! Przykładem jest Modern Classic, który harmonijnie łączy tradycyjne wzornictwo ze współczesnymi trendami.

Łazienkę w tym stylu stworzysz z pomocą mebli i ceramiki sanitarnej Sentique Villeroy & Boch. Sentique - piękno zbudowane na tradycji Miłośnikom klasycznych form połączonych z nowoczesnymi rozwiązaniami, Villeroy & Boch proponuje Sentique. To kolekcja w stylu Modern Classic, w której rządzi symetria, umiar i równowaga. W Sentique przewagę mają jasne, przejrzyste formy i wzornictwo – czerpane z klasyki oraz modułowość i wysoka funkcjonalność – pozycje obowiązkowe we współczesnej łazience. Projektanci mistrzowsko połączyli geometryczne kształty mebli z łagodnymi, zaokrąglonymi krawędziami ceramiki sanitarnej. Na szczególną uwagę zasługują umywalki z tej serii z doskonale wyprofilowanymi wnętrzami. Poczucie porządku i harmonii w Sentique potęguje zestawienie czystej bieli ceramiki z naturalnymi kolorami mebli: Glossy White, Pearlwood i Terra Matt.

Funkcjonalność wchodzi do klasyki

Kolekcja Sentique zapewnia maksymalną wygodę użytkowania i niezwykle zróżnicowaną ofertę. Tu każdy znajdzie produkt najlepiej odpowiadający jego
potrzebom. Do wyboru jest 6 rodzajów umywalek w różnych wymiarach – od kompaktów po modele z szerokim, płaskim blatem, które dodatkowo można wyposażyć w wieszaki na ręczniki. Bogatą kolekcję umywalek uzupełniają bidety i miski ustępowe – dostępne w wersjach: stojącej i podwieszanej. Standardem w Sentique są ukryte mocowania - ułatwiające zachowanie czystości, a także, w przypadku desek, zawiasy quick-release (szybki i łatwy montaż) i softclosing (ciche i powolne opadanie). Niezwykle praktyczne, często nowatorskie rozwiązania zastosowano w serii mebli łazienkowych Sentique. Obok tych tradycyjnych, dostępne są wielofunkcyjne panele i regały na kółkach, które jednocześnie pełnią rolę mobilnego siedziska. Dzięki nim w łazience nigdy nie zabraknie miejsca do przechowywania i wszystko jest w zasięgu ręki.

Promocyjne zestawy Sentique

Od 1 stycznia do 30 czerwca 2013 r. wybrane produkty z serii Sentique dostępne są w specjalnych promocyjnych pakietach: Sentique Set 60 i Sentique Set 80. Szczegóły u dystrybutorów, których adresy znajdują się na stronie: http://www.villeroy-boch.com/pl/pl/home/przedsiebiorstwo/addresses/bad-und-wellness.html

Źródło: Villeroy & Boch

Więcej

 

Firma powiązana:

Villeroy and Boch

Telefon 22 645 17 10
www.villeroy-boch.com
biuro@villeroy-boch.com

Villeroy and Boch