Nowości

Nowa zmywarka WHIRLPOOL 6-ty Zmysł PowerClean

29.01.2013

Ze zmywarką jest jak z telefonem komórkowym. Każdy, kto go ma, nie wyobraża sobie bez niego życia i zastanawia się jak mógł funkcjonować bez takiego urządzenia. Zmywarka, to jedynie na pozór dość nudny, kanciasty przedmiot. Należy bowiem do tego rodzaju sprzętów, które już po kilku dniach użytkowania okazują się być czymś, bez czego nie wiadomo jak wcześniej można było się obejść. Staje na równi ze wspomnianym telefonem, notesem, telewizorem, ulubionym błyszczykiem, czy torebką.

Whirlpool doskonale wie, że zmywarka to wybawienie dla środowiska, dla portfela, dla delikatnej skóry rąk i dla Twojego czasu. Dzięki niej możesz go poświęcić na przyjemniejsze czynności, niż szorowanie naczyń, takie jak fitness, ulubiony serial, czy ukochana książka. Whirlpool zna Twoje potrzeby! Dlatego opracował produkt idealny: efektywny i bardzo oszczędny.

Zmywarka Whirlpool 6-ty Zmysł PowerClean nie ma sobie równych. Zużywa bowiem jedynie 6 litrów wody na cykl zmywania 13 kompletów naczyń w programie Eco! Żadna inna zmywarka na świecie nie osiąga takich wyników!  Zmywając zaś tę samą ilość naczyń ręcznie możesz zużyć nawet 100 litrów wody! Zmywarka więc pozwala nie tylko zaoszczędzić kilka groszy na koniec miesiąca, ale również przyczynia się  do lepszej kondycji środowiska.

Jest to możliwe dzięki specjalnemu zbiornikowi Green Tank, w którym filtrowana i przechowywana jest woda z ostatniego płukania. Zmywarka zużywa ją podczas kolejnego cyklu. Nie ma mowy o ryzyku powstawania bakterii – woda ta przechowywana jest maksymalnie przez 72 godziny. Zmywarka posiada ponadto specjalną funkcję płukania antybakteryjnego, którą można uruchomić pod koniec cyklu. Usuwa ona skutecznie wszystkie zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie.

Koniec z myciem wstępnym, namaczaniem trudno usuwalnych zabrudzeń i niedomytymi naczyniami. Technologie zastosowane w zmywarce są wyjątkowo skuteczne. Przede wszystkim można idealnie dostosować program do swoich potrzeb. Można wybierać między programem parowym Steam, przeznaczonym do zmywania delikatnych naczyń takich jak kieliszki do wina, poprzez program Antybakteria, który efektywnie pozbywa się 99,9% bakterii, po opatentowaną przez Whirlpool technologię 6-ty Zmysł PowerClean.

Dzieki niej już nie będzie konieczności ręcznego szorowania czy namaczania patelni lub dużych garnków. Wystarczy umieścić je w dolnym koszu, przystosowanym do zmywania tego typu naczyń, a woda pod wysokim ciśnieniem usunie z nich wszelkie zabrudzenia. W tym samym momencie szklanki i filiżanki umieszczone w górnym koszu ulegną idealnemu wyczyszczeniu bez żadnych uszkodzeń.

6-ty Zmysł działa na rzecz wygody i przyjemności! Dzieje się tak, dzięki specjalnym czujnikom zainstalowanym w zmywarce, które nieustannie monitorują wodę wykorzystywaną w cyklu zmywania, rozpoznają stopień jej zabrudzenia i precyzyjnie dostosują czas trwania zmywania i kontrolują ciśnienie wody w specjalnych dyszach. Dysze te są umieszczone na tylnej ścianie komory zmywarki, a nakierowany z nich strumień wody trafia bezpośrednio na zabrudzone naczynia. Tym sposobem zmywarka wykonuje za nas najcięższą pracę.

Jeśli natomiast na co dzień nie masz zbyt wielu naczyń do zmywania, bo używasz jedynie kubka, kilku talerzy i sztućców, zmywarka Whirlpool została wyposażona w funkcję Multizone, czyli zmywanie strefowe. Dzięki niej zmywasz naczynia tylko w koszu dolnym lub górnym. Zużywasz jeszcze mniej wody, czasu, energii i przede wszystkim nie niszczysz swoich dłoni podczas zmywania ręcznego.

Wszystkie kosze w zmywarce 6-ty Zmysł PowerClean zostały skonstruowane tak, aby zmywać jeszcze bardziej efektywnie, a przestrzeń wykorzystać optymalnie. Sztućców nie musisz już dokładnie układać w małym, plastikowym koszyku. Wystarczy, że wyłożysz je na specjalnie dla nich przeznaczonej szufladzie. Pomieści ona również duże chochle i noże. Z kolei 6 składanych stref znajdujących się w dolnym koszu pozwala na bardzo elastyczne układanie w nim naczyń zarówno pod względem ilości jak i wielkości. Dzięki temu rozwiązaniu bez trudu znajdziesz miejsce na aż 10 dodatkowych talerzy lub ogromny garnek czy nawet brytfankę.

Zmywarka  6-ty Zmysł PowerClean ma jeszcze jedną, olbrzymią zaletę. Przy programie Nocnym jest tak cicha, że odpowiada dopuszczalnym standardom decybeli w czytelni. 39 dBA to bowiem natężenie dźwięku niższe niż to, które wydobywa się z lodówki. Nowa zmywarka WHIRLPOOL 6-ty zmysł POWERCLEAN może zdecydowanie zostać przyjaciółką na lata. Poza skutecznością i wydajnością zmywania, zapewnia oszczędność energii, wody i Twojego czasu, który teraz możesz dowolnie wykorzystać. Gotowanie zaś nie będzie się już nigdy kojarzyć z koniecznością długiego sprzątania.

Źródło: Whirlpool

Więcej

 

Firma powiązana:

Whirlpool

Telefon infolinia 0 801 900 666
www.whirlpool.pl

Whirlpool