Nowości

Pierwsza w historii branży chemii budowlanej aplikacja mobilna wspomagająca program lojalnościowy

16.01.2013

Selena SA uruchamia pierwszą aplikację mobilną w historii branży chemii budowlanej. Aplikacja została stworzona, by wspomagać komunikację programu lojalnościowego Mistrzowie Tytana.

Działa zarówno w systemie Android jak i iOS i w każdej chwili umożliwia  uczestnikom programu bezpośredni kontakt z organizatorem. Aplikacja jest do pobrania na Google Play oraz App Store.

Jeśli tylko posiadamy smartfona/IPhona to z aplikacji mobilnej programu lojalnościowego Mistrzowie Tytana możemy korzystać dosłownie w każdej chwili. Nawet jeśli nie znajdujemy się w zasięgu internetu bezprzewodowego to i tak mamy możliwość użytkowania części jej funkcjonalności. W odróżnieniu od tzw. stron mobilnych, w przypadku aplikacji Mistrzowie Tytana, użytkownik ma możliwość korzystania z niej nawet bez dostępu do Internetu. Może m.in. przeglądać katalog nagród, zapoznać się z regulaminem i zasadami programu, sprawdzić dane  kontaktowe i listę produktów objętych programem.

Dzięki  aplikacji mobilnej możemy dodatkowo: 

  • Zarejestrować się do programu (jako nowy uczestnik);
  • Zalogować się do programu (jako uczestnik posiadający już konto);
  • Sprawdzić ilość posiadanych punktów;
  • Zamówić nagrodę;

Katalog nagród został zaprojektowany tematycznie, tak by każdy mógł szybko dotrzeć do interesującej go nagrody, a szeroki wachlarz produktów sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wyróżniamy nagrody z kategorii narzędzia, akcesoria, odzież ochronna oraz nagrody typu „dla mnie, dla niej, dla dziecka”.

Dodatkową wartością aplikacji mobilnej TYTANA jest poradnik produktowy. Wszystkie produkty biorące udział w programie lojalnościowym Mistrzowie Tytana  są w niej dostępne wraz ze zdjęciem, pełnym opisem i ilością punktów przypisaną danemu produktowi.

Bardzo użytecznym elementem aplikacji są zakładki aktualności oraz promocje, które dają możliwość uzyskania szybkich i pewnych informacji na temat firmy, branży oraz  stanowią źródło wiedzy na temat aktualnych akcji promocyjnych.

Selena SA uruchomiła program lojalnościowy „Mistrzowie Tytana” na początku września ubiegłego roku. Jest to pierwszy w Polsce program lojalnościowy skierowany do montażystów stolarki okiennej i drzwiowej. Program przeznaczony jest również dla dekarzy. Zasady są proste i oparte na racjonalnych korzyściach - wykonawca kupuje produkty objęte programem, rejestruje się w programie, zbiera naklejki z punktami, odsyła je do organizatora i odbiera nagrody. Mistrzowie Tytana wspomagają Wykonawców w ich codziennej pracy, gdyż przygotowane przez Selena SA atrakcyjne nagrody ułatwiają wykonywanie ich  obowiązków zawodowych.

Źródło: Selena

Więcej