Nowości

Nowoczesna i funkcjonalna kuchnia z systemami firmy Elfa

09.10.2009

Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym nie tylko spożywamy rodzinne posiłki, ale również przyjmujemy gości i spędzamy wolny czas. Warto więc zadbać, aby była urządzona elegancko i praktycznie. Doskonałą receptą na praktyczną aranżację szaf i przestrzeni wokół kuchennych sprzętów są systemy firmy Elfa.

Pojemniki montowane są na specjalnych szynach, umożliwiających rozmieszczenie koszy i półek w dowolnych odstępach. Kosze mogą być wykonane z drobnej siatki (na rzeczy drobne) lub szerokiej siatki stalowej (na większe pojemniki i torebki).

W połączeniu z półkami, stojakami i wieszakami Elfa, pozwolą nawet w niedużej kuchni, zaaranżować funkcjonalne schowki, które pomieszczą wszystkie naczynia i niezbędne drobiazgi.

Najłatwiej jest oczywiście zaaranżować pustą przestrzeń, ale nawet w już urządzonej kuchni znajdą się wolne zakamarki, w których możemy wygospodarować dodatkowe schowki.

Pierwszym miejscem, w które powinniśmy zajrzeć, jest przestrzeń pod stołem lub blatem. Dodatkowe kosze można także ustawić na szafach lub we wnękach, a nawet powiesić na ścianie. Wszystkie elementy systemów Elfa są odporne na wodę i łatwe do wyczyszczenia, co jest praktyczne szczególnie w wielofunkcyjnych, rodzinnych kuchniach.

Systemy Elfa to również dobry pomysł na wygospodarowanie dodatkowego miejsca w łazience lub garderobie. Nie wymagają specjalnego sprzętu do montażu, ani technicznych umiejętności, a moduły można dostosować do potrzeb domowników i możliwości domowego budżetu.

Nowoczesne systemy koszy powstały zmyślą o osobach, które szukają praktycznych i pomysłowych rozwiązań do domu i mieszkania. W zależności od ilości miejsca i kształtu pomieszczenia, kosze i półki można dowolnie ze sobą zestawiać, optymalnie wykorzystując przestrzeń. Systemy Elfa mogą być zarówno funkcjonalnym wypełnieniem przestrzeni w już istniejących szafkach, jak i efektownym, wolno stojącym schowkiem.