Nowości

BEKO poszerza ofertę płyt gazowych

07.10.2009

Rolę kuchenek wolno stojących przejmują coraz częściej płyty grzejne do zabudowy, które pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń i lepiej pasują do nowoczesnych wnętrz. Wszyscy, którzy zdecydowali się na zabudowę kuchenną, a nie chcą rezygnować z gotowania na gazie, mogą sięgnąć po jeden z trzech modeli BEKO: HDG 32210 SX, HIS 74220 S lub HIG 75220 SX.

Pierwsza gazowa płyta grzejna BEKO typu domino

Płyta grzejna BEKO typu domino świetnie nadaje się do małych kuchni, gdzie przestrzeń jest bardzo ograniczona. Urządzenie to jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które rzadko gotują, jednak nie chcą całkiem rezygnować z samodzielnego przyrządzania potraw.

Z myślą o nich firma BEKO wprowadziła nową płytę gazową HDG 32210 SX. Ma tylko 30 centymetrów szerokości i wykonana jest ze stali nierdzewnej. Wyposażono ją w 2 palniki. Przy obu zastosowano zabezpieczenie przeciwwypływowe, które odcina dopływ gazu, jeśli płomień zostanie zgaszony przez podmuch wiatru lub na skutek zalania. Płyta ma solidny, emaliowany ruszt. Dla większej wygody użytkownika urządzenie wyposażono w zapalarkę gazu w przycisku.

Nowa płyta gazowa BEKO na czarnym szkle

Nowa płyta gazowa BEKO HIS 74220 S o szerokości 70 cm została wyposażona w cztery palniki o zróżnicowanej mocy oraz palnik WOK. Palniki umieszczono na czarnej, eleganckiej szklanej płycie, którą łatwo można utrzymać w czystości. Stabilne ruszty wytrzymają ciężar nawet najcięższego garnka. Dużym ułatwieniem są również zapalarki w każdym pokrętle. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, zastosowano w niej zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu.

Płyta gazowa BEKO o szerokości 70 cm

Osobom, które gotują dużo i często kilka dań naraz, BEKO poleca swoją płytę gazową HIG 75220 SX. Dzięki niej przygotowanie rodzinnego obiadu będzie łatwe jak nigdy dotąd. Ma szerokość 70 cm i 5 palników, w tym palnik typu WOK. Każdy z nich wyposażony jest w zabezpieczenie przeciwwypływowe. Płyta wyposażona jest w solidne żeliwne ruszty. Ruszt środkowego palnika ma dodatkową żeliwną nakładkę WOK. Płyta ma modny kolor Inox i wyposażona jest w srebrne pokrętła.

Więcej informacji na stronie www.beko.com.pl.