Nowości

W małych wnętrzach – iCon xs

06.12.2012

Z myślą o małych toaletach i łazienkach gościnnych powstała seria produktów iCon xs. Niewielkie wymiary ceramiki ułatwiają zagospodarowanie równie niewielkiego pomieszczenia.

W kolekcji iCon xs są umywalki o szerokości 38 cm i 53 cm oraz praktyczna umywalka narożna – wszystkie z nich mają wygodną powierzchnię odkładczą na kosmetyki i akcesoria. Więcej miejsca do przechowywania można uzyskać, stosując np. szafkę podumywalkową iCon xs. W szafkach bocznych zamontowano elegancki pojemnik z czarnej plexi, a wysokie lustro wyposażone jest w niewielkie półki, dzięki którym najpotrzebniejsze drobiazgi będą zawsze pod ręką.

Rimfree – idealnie czysta toaleta

Doskonałym uzupełnieniem wyposażenia z serii iCon i iCon xs są wiszące miski ustępowe i bidet z linii 4U. Ich nowoczesna owalna forma doskonale komponuje się z prostokątami umywalek i prostopadłościanami szafek. Miski 4U dostępne są w wersji Rimfree – bez wewnętrznego kołnierza. To innowacyjne rozwiązanie gwarantuje najwyższą higienę i czystość w domowej łazience. Brak kołnierza ogranicza osiadanie brudu oraz umożliwia dokładne i efektywne opłukanie całej miski przez specjalny system spłukujący, a co za tym idzie – skuteczną eliminację bakterii. Miski 4U można kompletować z wolnoopadającymi deskami z tej samej serii lub deskami z linii iCon.

KeraTect – gwarancją czystości

Ceramika iCon oraz miski i bidety 4U dostępne są z innowacyjnym szkliwem KeraTect. Dzięki temu powierzchnia jest idealnie gładka i wyjątkowo wytrzymała. Nawet zastosowanie agresywnych środków czystości oraz mycie urządzeniami wysokociśnieniowymi nie pozostawia śladów na powierzchni ceramiki. KeraTect zapewnia maksymalną czystość i higienę w łazience, czego potwierdzeniem jest 30-letnia gwarancja producenta.

Źródlo: KOŁO

Więcej