Nowości

Luerro - nowa marka oświetlenia na polskim rynku

05.10.2009

Na rynku polskim debiutuje nowa marka oświetlenia Luerro, z niezwykle bogatym wachlarzem lamp dedykowanych przestrzeni zarówno biurowej jaki i domowej. Oświetlenie Luerro to zarówno lampy sufitowe, ścienne, podłogowe, biurowe oraz nocne. Modele wyróżniające się nowoczesnymi wzorami, szlachetnymi materiałami i starannym wykończeniem.

Osobną kategorię stanowią lampy kryształowe, które swoim niepowtarzalnym blaskiem oraz wyszukanym kształtem skuszą nawet tych, którzy do tej pory nie byli zbytnio przekonani do stylu kojarzonego z klasyką i barokową przesadą.

Trudno mówić o jednolitym charakterze marki Luerro, gdyż lampy składające się na jej portfolio hołdują różnym kierunkom i stylom. To wielki atut tej marki - zależnie od upodobań czy zapotrzebowania, każdy z znajdzie w ofercie Luerro coś dla swego wnętrza.

Zwolennicy nowoczesnych form na pewno zwrócą uwagę na metalowe i aluminiowe lampy sufitowe o prostych, wyrazistych kształtach, które idealnie wpisują się w każdą koncepcję pokoju - zarówno tego o ascetycznym jaki i wysmakowanym charakterze.

Amatorzy klasycznych rozwiązań mogą wybierać spośród lamp łączących metal i tworzywo sztuczne lub metal i szkło, nawiązujących do znanych i lubianych stożkowych wzorów.

Zwolennicy ciepłego, mlecznego światła mają do dyspozycji spośród lamp wiszących i nocnych wiele modeli zainspirowanych łagodnym kształtem kuli i walca.   

Lampy Luerro zadowolą również gusta tych, którzy poszukują odmienności oraz pragną za pomocą oświetlenia nadać swoim pomieszczeniom niepowtarzalny klimat. Kreacje Luerro to nie tylko idealny sposób na oświetlenie wnętrz, lecz również inspirująca forma sztuki.

W wielkim stylu powracają kryształy, jednak dzisiejsze wzornictwo odbiega od wszystkiego, co do tej pory zwykliśmy kojarzyć z lampami wykonanymi z tego materiału.  

Żyrandole i lampy w kształcie spirali, kuli, stożka, prostopadłościanu, lampki nocne o geometrycznych kształtach - dopuszczalne są połączenia dowolnej bryły z efektem  mieniących się refleksów i świetlistych kaskad.  Jaśniej, piękniej i ciekawiej - takie są kryształy Luerro.

Lampy kryształowe Luerro, pomimo swej wyrazistości i specyfiki, doskonale wpisują się w pomieszczenia o rozmaitym charakterze. Zdaje tu egzamin zasada kontrastu, dziś z upodobaniem stosowana przez stylistów i architektów wnętrz. Im silniejsze zderzenie stylów, im większy element zaskoczenia, tym bardziej niezapomniany efekt.

W dniu 10 października 2009 w Warszawie otwarty zostanie pierwszy salon, w którym będzie można obejrzeć oświetlenie marki Luerro. Otwarcie nastąpi o godz. 09.00 przy ul. Bartyckiej 24/26, pawilon nr 211.  W tym samym salonie wyeksponowane zostaną artykuły należące do pozostałych marek należących do firmy Agromaks Sp. z o.o. - Artvillano i Anderstil (wyposażenie łazienek).

Wszyscy Klienci, którzy w dniu otwarcia odwiedzą Salon Firmowy Artvillano, Anderstil, Luerro, otrzymają 30% rabatu na zakupione tego dnia artykuły.

Informacje o produktach na stronie www.luerro.pl.