Nowości

Bramki ochronne Baby Dan Premier CHICAGO

02.10.2009

Bramki Premier CHICAGO duńskiej firmy Baby Dan to nowoczesne i eleganckie bramki montowane rozporowo. Zaokrąglona górna część bramki i delikatne przetłoczenia sprawiają, że doskonale prezentują się one w każdym wnętrzu.

Bramki ochronne Baby Dan Premier CHICAGO zostały wyposażone w zupełnie nowy, 4-stopniowy system zabezpieczający przed otwarciem prze dziecko. To najwyższy poziom zabezpieczenia dostępny obecnie na rynku. Aby otworzyć bramkę należy nacisnąć równocześnie 2 przyciski znajdujące się w klamce,  otworzyć klamkę i dodatkowo unieść całe drzwiczki do góry.

Nowością jest także wyposażenie bramki w dwa wskaźniki poprawnego montażu (w klamce i drugi w dolnej części bramki). To opatentowane rozwiązanie daje rodzicom całkowitą pewność, że bramka została przez nich prawidłowo zamontowana.

Tylko przy poprawnym i bezpiecznym zainstalowaniu bramki czerwono-żółte wskaźniki ostrzegawcze znikną. Jest to szczególnie istotne w przypadku ścian wykonanych z płyt gipsowo kartonowych lub innych materiałów, które mogłyby uginać się pod siłą rozporu bramki.

Takie niewielkie ugięcie nie będzie widoczne gołym okiem ale sprawi, że bramka jest zbyt słabo zamontowana i mogłaby nawet przewrócić się gdy uderzy w nią rozpędzone dziecko. Bramki Baby Dan jako jedyne posiadają wskaźniki informujące o poprawności montażu.

Bramki ochronne Baby Dan Premier CHICAGO są montowane rozporowo - bez konieczności wiercenia, używania kołków czy jakichkolwiek wkrętów. Dzięki temu po ich zdemontowaniu na ścianach nie zostaną żadne ślady.

Bramki Baby Dan Premier CHICAGO spełniają wymagania najostrzejszej europejskiej normy bezpieczeństwa EN 1930:2000. Bramki zabezpieczą przejścia o szerokości od 73 do 120cm.

Dzięki specjalnym uchwytom bramki Baby Dan Premier CHICAGO można także rozporowo zamontować do okrągłych słupków balustrady schodów.

Bramki ochronne Baby Dan Premier CHICAGO to idealna propozycja do nowoczesnych wnętrz. Zaokrąglona górna część bramki i delikatne przetłoczenia sprawiają, że bramki doskonale wpisują się obowiązujące trendy i naturalnie "wtapiają się" w otoczenie.

Cena detaliczna: 239 zł

Informacje na temat produktu na stronie www.scandinavianbaby.pl.