Nowości

Udane wypieki z piekarnikiem ARDO

01.10.2009

Nowy model piekarnika elektrycznego ARDO - HX085X stanowi doskonałe uzupełnienie wyposażenia AGD w kuchni o nowoczesnej stylistyce. Piekarnik ARDO jest urządzeniem w swojej kategorii bardzo ekonomicznym, gdyż pracuje w klasie A zużywając przy tym niewielką ilość energii. Produkt skierowany jest do każdego klienta, który preferuje ekologiczne i oszczędne urządzenia AGD.

Dodatkowym atutem piekarnika jest programator elektroniczny, który ułatwia zaplanowanie całego cyklu przygotowania potraw. Ponadto, piekarnik ARDO posiada obieg chłodzący, który chroni zabudowę oraz szyby przed intensywnym nagrzewaniem.  

Mocną stroną piekarnika ARDO jest też system czyszczenia Easy to Clean, przez co utrzymanie w czystości urządzenia nie powinno sprawiać żadnych problemów. Dodatkowo urządzenie jest wewnątrz pokryte wytrzymałą emalią, która podczas czyszczenia chroni powierzchnię pozostawiając ją nie naruszoną. Piekarnik ARDO jest wyposażony w system Easy Slide, dzięki któremu możemy w kilka sekund wyciągnąć szybę i oczyścić ją z zabrudzeń.

Wykończenie tego modelu piekarnika ARGO zostało wykonane w technologii No Fingerprint, dzięki której odciski palców na elementach wykończeniowych wykonanych ze stali szlachetnej INOX są niewidoczne.

Te wszystkie cechy sprawiają, że piekarnik HX085X marki ARDO stanie się najlepszym pomocnikiem w kuchni.

Sugerowana cena promocyjna piekarnika elektrycznego HX085X marki ARDO – 1 399 PLN brutto. Producent ponosi całkowity koszt gospodarowania odpadami (KGO).

Informacja o produkcie na stronie www.ardo.com.pl.

Firma powiązana:

Ardo

Telefon 22 871 76 00, 22 871 77 77 (Infolinia handlowa), 0 801 676 673 (Infolinia serwisowa)
www.ardovintage.pl, www.ardo.com.pl
ardo@ardo.com.pl

Ardo