Nowości

Komfort pod prysznicem – deszczownia Cascada Curry od Deante

30.11.2012

Dobrze zaprojektowana deszczownia to nie tylko wygoda podczas kąpieli, ale również ozdoba łazienki. Wiedzą o tym projektanci Deante, którzy świetnie łączą użyteczność z designem.

Oferta Denate wciąż rozszerzana jest o nowe, innowacyjne produkty. Jednym z ostatnich hitów jest deszczownia z baterią Cascada Curry. Produkt doskonale łączy w sobie wysokiej jakości materiały, nowoczesne rozwiązania techniczne i atrakcyjny wygląd. Na szczególną uwagę zasługuje tu deszczownia.

Głowica wykonana z mosiądzu została pokryta, podobnie jak cała bateria, chromową warstwą, która nie tylko dobrze się prezentuje, ale jest również łatwa w utrzymaniu czystości. Standardowa średnica 220 mm i sprawdzona konstrukcja deszczowni zapewniają optymalne rozłożenie strumienia wody.

Nie trzeba martwić się również o temperaturę w kąpieli. Termostatyczna bateria skraca czas jej odpowiedniego ustawiania oraz utrzymuje ją na stałym poziomie, bez względu na wahania ciśnienia. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że to nie tylko wygoda użytkowania – to też sposób na oszczędność wody.

O wyborze deszczowni mogą decydować jej parametry techniczne, ale dla wielu osób ważniejszy jest sam wygląd. Model Cascada Curry na szczęście łączy obydwie te cechy. Jedną z największych zalet okrągłej głowicy jest jej uniwersalny charakter. Świetnie wpisuje się w klimatyczne, rustykalne wnętrze, jak i surowy minimalizm. Pasuje do każdego stylu, a także kolorystyki czy wielkości łazienki.

Chrom dobrze komponuje się z popularnymi beżami, z powodzeniem sprawdzi się też z ciemną, grafitową czy czarną glazurą, a może się nawet stać dodatkiem do coraz modniejszych, odważnych kolorów – czerwieni, zieleni czy żółci. Przy wyborze deszczowni należy też wziąć pod uwagę wielkość kabiny prysznicowej.

Deante zapewnia, iż Cascada Curry sprawdza się równie dobrze w łazienkach o skromnej powierzchni i przestronnych salonach kąpielowych. Komfort pod prysznicem – deszczownia Cascada Curry od Deante – nienachalna w swej formie jest dyskretną ozdobą eleganckiego wnętrza.

Źródło: Deante

Więcej

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante