Nowości

Nowa strona internetowa REHAU

29.11.2012

Z początkiem października wystartowała nowa odsłona polskiej strony internetowej REHAU. Zmiany dotyczą zarówno sfery wizualnej, jak i struktury oraz zawartości. Na nowo została opracowana nawigacja, dzięki czemu produkty i systemy można odnaleźć szybko i w łatwy sposób.

Wysokiej klasy ilustracje stanowią motyw wiodący już od strony startowej, poprzez strony działowe, aż po przeglądy produktów. Pojawiło się wiele nowych elementów, takich jak animacje, filmy i zdjęcia ciekawych obiektów.

Nowością jest także wyraźne rozdzielenie stron biznesowych B2B od stron dla odbiorców końcowych B2C. Już dziś w dziale dla inwestorów prywatnych można znaleźć informacje o systemach okiennych i drzwiowych GENEO, ogrzewaniu i chłodzeniu płaszczyznowym REHAU oraz systemie tarasowym RELAZZO. Treści te będą stale poszerzane – już w niedalekiej przyszłości pojawią m.in. produkty z zakresu geotermii.

Prawa część strony została zarezerwowana na boks z przydatnymi narzędziami. Znajdują się tu m.in. linki do ważnych obszarów strony www oraz wyszukiwarka produktów. Dzięki tym zmianom praca z obecną odsłoną www.rehau.pl to prawdziwa przyjemność. Nowa strona internetowa REHAU  – zapraszamy do zwiedzania nowego internetowego świata produktów i systemów REHAU.

Źródło: REHAU

Więcej

Firma powiązana:

Rehau

Telefon 61 84 98 400
www.rehau.pl
poznan@rehau.com

Rehau