Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Armatura kuchenna i łazienkowa

Nowości od marki Laveo – podtynkowe komplety prysznicowe

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-05-28

Łazienka dla wielu jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. Jest miejscem, w którym można się zrelaksować  i wypocząć po ciężkim dniu. W związku z tym warto, aby jej przestrzeń była zaaranżowana w wyjątkowy sposób. W tym kontekście bardzo pomocne mogą się okazać podtynkowe komplety prysznicowe marki Laveo. Łączą one w sobie  nowoczesny  i modny design, a dzięki sposobowi instalacji, gwarantują poczucie przestrzeni i pozwalają ukryć wszelkie zbędne elementy.

Esencja nowoczesnego designu

Oferowane przez markę Laveo instalacje podtynkowe pozwalają na całkowite ukrycie wszelkich przyłączy w ścianach. To rozwiązanie sprawia, że tylko reprezentacyjna część armatury pozostaje widoczna.

Aranżacja łazienki z produktami Laveo

Dzięki temu aranżacja łazienki pozostaje jednolita w swojej formie – nie psują jej wystające rury i węże doprowadzające wodę. Instalacja podtynka Laveo pozwala także na ich bardzo łatwą, niewymagającą poważnych prac remontowych rewizję – na przykład w przypadku awarii któregoś z przyłączy.

Wizualny wyróżnik w łazience

PLATO i ALEA to dwie nowe linie w portfolio marki Laveo, w których znalazły się baterie podtynkowe i zestawy prysznicowe. Charakterystyczny dla nich jest minimalistyczny, nowoczesny design, który podkreśli aranżację, ale jej nie zdominuje.

W serii PLATO znajduje się podtynkowy komplet natryskowy, na który składa się jednouchwytowa bateria, deszczownica oraz słuchawka prysznicowa. Całość instalacji została wykończona w modnym chromie, ożywiającym przestrzeń prysznicową.

Druga z serii – ALEA – oferuje dwa rodzaje baterii natryskowych z przełącznikiem. Dostępne są one w dwóch wariantach wykończeniowych – chromowanym i białym z chromowanymi elementami. Linię ALEA również cechuje minimalistyczny, stonowany design, który jednak doskonale wpisuje się w kanony modnych obecnie aranżacji przestrzeni łazienkowych.

Poza wyglądem, baterie ALEA oraz komplet natryskowy PLATO cechują najwyższe parametry techniczne i użytkowe m.in. ceramiczna głowica o średnicy 35mm, łatwość czyszczenia, ale także serwis dojazdowy. Dodatkowo producent daje na baterie ośmioletnią gwarancją.

Marka Laveo, oferując armaturę charakteryzującą się modnym, nowoczesnym designem, daje do ręki narzędzie, dzięki któremu można odmienić wnętrze każdej łazienki.

Rozwiązania takie jak instalacje podtynkowe, choć pozostaną niewidoczne, mają nieoceniony wpływ na kompozycję przestrzenną. Pozwalają do minimum ograniczyć ingerencję technicznych przyłączy w całość aranżacji oraz zaprojektować  wnętrze bez obaw o wystające ze ścian instalacje.

źródło i zdjęcia: Laveo

Pozostałe nowości
Piloty dotykowe Magnetic - nowość
Piloty dotykowe Magnetic - nowość
Kolejne piloty z linii Magnetic są już w sprzedaży. Magnetic Touch to seria pilotów dotykowych,...
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny