Nowości

Nowość w pracowni witraży VIKKING KTS!

28.11.2012

Witraże, czyli „sztuka przetykana światłem”, to jeden z elementów nadających niepowtarzalny charakter wybranym modelom drzwi kompozytowych Vikking. Nasze skrzydła drzwiowe zdobione są zarówno klasycznymi witrażami, wykonywanymi z folii witrażowych i taśm ołowianych, jak i efektownymi, drobnymi elementami: fusingami (stopione wielobarwne szkło) i bevelami (fazowane elementy szklane klejone klejem UV).

Z radością informujemy, że nie ustając w staraniach o zapewnienie Państwu produktu jak najwyższej jakości, wykonanego w oparciu o najnowocześniejsze metody, wdrażamy do produkcji naszych witraży efektowną technologię CadRam. Technologia CadRam to obecnie jedna z najpopularniejszych na świecie metod produkcji szkła dekoracyjnego.

Jest to forma barwienia szkła specjalnie dobraną żywicą, która oprócz kolorów podstawowych pozwala uzyskać atrakcyjne efekty specjalne, np. metalik, marmur, odcień perłowy czy efekt winylu. Co warte podkreślenia, witraże tworzone w technologii CadRam nie tylko przyciągają uwagę estetyką wykonania, ale są też niezwykle trwałe – ich odporność na działanie promieniowania UV oraz inne czynniki atmosferyczne została potwierdzona badaniami.

Dzięki wdrożeniu technologii CadRam zwiększy się liczba oferowanych przez nas kolekcji witraży, dzięki czemu zyskają Państwo jeszcze większy wybór możliwych rozwiązań. Także dwie z dotychczasowych kolekcji – Rose oraz Orchid – wykonywane będą przy użyciu nowej technologii, jednak tym z Państwa, którzy przywiązani są do tradycyjnych rozwiązań, oferujemy także możliwość wykonania na indywidualne zamówienia witraży poprzednią metodą (naklejania folii witrażowych i taśm ołowianych). Nowość w pracowni witraży VIKKING KTS!

Źródło: Vikking

Więcej

Firma powiązana:

P.W. VIKKING KTS sp. z o.o.

Telefon 83 342 26 11
www.vikking.eu
info@vikking.eu

P.W. VIKKING KTS sp. z o.o.