Nowości

Grzejniki Bryce - ciepło w nowej odsłonie

15.05.2019

Grzejniki Bryce wyróżnia płyta przednia z delikatną, nieregularną strukturą odbijającą światło, cienie oraz kontrasty. Dzięki czemu we wnętrzu panuje przyjemna, naturalna atmosfera. Jet to piękny przykład wzornictwa stosowanego oraz wyraźny punkt w każdym współczesnym wnętrzu.

Minimalistyczny grzejnik Bryce Mono

Bryce Mono to jeden najbardziej minimalistycznych grzejników aluminiowych, jakie kiedykolwiek powstały w firmie Vasco. Jedyne co widać to pojedynczy profil grzejnika Bryce z powierzchnią o fakturze nieregularnych rowków. Płynnej linii grzejnika nie zaburzają żadne kolektory, a wszystkie elementy mocowania zostały dokładnie ukryte. Niewidoczne jest również podłączenie do systemu grzewczego. Sterowanie temperaturą grzejników obywa się za pomocą głowicy termostatycznej obsługującej nawet do trzech grzejników na raz lub za pomocą programatora termostatycznego.

Dizajnerski grzejnik Bryce V100

BRYCE PLUS to grzejnik aluminiowy. Płyta czołowa jest płaszczyzną fakturowaną głębokimi rowkami. Układ rowków jest nieregularny, a ich głębokość powoduje że płaszczyzna grzejnika zmienia się w zależności od kąta padającego na nią światła. Boczne ścianki BRYCE PLUS są gładkie. Model BRYCE jako jeden z najbardziej dizajnerskich grzejników VASCO uzyskał wiele nagród na konkursach wzornictwa.

Utytułowany grzejnik Bryce V75

Nowa odsłona najbardziej utytułowanego na światowych konkursach wzornictwa grzejnika VASCO – BRYCE. Bryce Plus BV75 jest wprowadzoną w 2017 roku modyfikacją typu BV100. Wyróżnia go mniejsza głębokość (94 mm), w porównaniu do BV100, który ma 118 mm. W Bryce Plus BV75 można zastosować wszystkie akcesoria z modelu BRYCE PLUS, łącznie z wprowadzoną w 2017 roku poręczą MULTI+. Ma tę samą nieregularnie rowkowaną powierzchnię czołową dla której inspiracją były ściany Kanionu Bryce. Szczególny urok tej powierzchni docenić można przy silnym bocznym oświetleniu.

źródło i zdjęcie: Vasco

Grzejniki Bryce - ciepło w nowej odsłonie

Firma powiązana:

VASCO Group Sp. z o.o.

Telefon 76 850 83 95
www.brugman.eu, www.vasco.eu
sprzedaz@vasco.eu

VASCO Group Sp. z o.o.
Zobacz produkty: