Nowości

Podbitka dachowa Infratop. Najważniejsze jest ukryte

14.05.2019

Na etapie prac budowlanych i remontowych domu, często pojawia się pytanie, czy konieczne jest zastosowanie podbitki dachowej. Oprócz aspektów czysto wizualnych, wpływających na wrażenia estetyczne, pełni ona szereg praktycznych funkcji, które wpływają na trwałość i ochronę połaci dachowej.

Podbitka pozytywnie wpływa na wygląd domu, ponieważ maskuje wszelkie niedoskonałości konstrukcyjne budynku. Dodatkowo, bezpośrednio w niej można umieścić punkty świetlne, które efektownie wyeksponują elewacje i doświetla teren wokół domu. Kolorystyka paneli pozwala na dopasowanie do okien i drzwi.

Podbitka jest łatwa w utrzymaniu czystości i nie wymaga konserwacji. Chroni konstrukcje dachu przed działaniem czynników atmosferycznych oraz przed owadami, gryzoniami i ptakami, które powodują wiele szkód, niszcząc zarówno przestrzeń pod dachem, jak i elewacje budynku. Podstawowa funkcja podsufitki jest jednak zapewnienie właściwej wentylacji połaci dachowej.

VOX proponuje nowy, innowacyjny panel SV-09/ SVP-09, który wyróżnia się nowoczesnym kształtem oraz opatentowanym systemem ukrytej wentylacji. Ponieważ perforacja znajduje się w załamaniu panelu jest niewidoczna. Dzięki temu zyskano jeszcze bardziej estetyczne wykończenie dachu z zachowaniem właściwej wentylacji dachu.

źródło i zdjęcia: VOX

Podbitka dachowa Infratop. Najważniejsze jest ukryte

Firma powiązana:

VOX

Telefon 61 812 10 01
www.vox.pl
profile@vox.pl

VOX
Zobacz produkty: