Nowości

Adore - luksusowa armatura do nowoczesnych łazienek i kuchni

23.04.2019

Eleganckie wzornictwo i ciekawe zestawienie kolorystyczne to cechy wyróżniające ekskluzywną linię baterii do łazienek i kuchni Adore marki FERRO. Biel w połączeniu z chromowaną powłoką oraz zaokrąglona forma korpusów i wylewek zestawiona z charakterystycznymi cienkimi uchwytami nadają bateriom niepowtarzalnego uroku.

Baterie w kolekcji Adore

W kolekcji znajdziemy bogatą ofertę modeli do łazienek: trzy baterie umywalkowe – stojącą z metalowym korkiem spustowym clik-clak G5/4, baterię nablatową oraz unikatową podtynkową z wylewką 190 mm; baterie wannowe – ścienną z automatycznym przełącznikiem wanna/natrysk z blokadą i wielootworową z ceramicznym przełącznikiem wanna/natrysk oraz wyciąganą rączką natrysku; natryskowe – ścienną i 2-funkcyjną podtynkową oraz baterię bidetową. Kolekcję uzupełnia piękna bateria zlewozmywakowa stojąca z obrotową wylewką. Wszystkie modele wyposażono w regulatory ceramiczne.

Luksusowe baterie z kolekcji Adore pozwolą na kompleksowe wyposażenie  przestronnych salonów kąpielowych i nowocześnie urządzonych łazienek i kuchni. Zagwarantują użytkownikom wygodę i wspaniałe wrażenia estetyczne.

źródło i zdjęcia: Ferro SA

Adore - luksusowa armatura do nowoczesnych łazienek i kuchni

Firma powiązana:

Ferro S.A.

Telefon 12 256 21 00
www.ferro.pl
info@ferro.pl

Ferro S.A.
Zobacz produkty: