Nowości

Nowe oprawy Edycji Vintage 1906

09.04.2019

Estetyka retro w połączeniu z nowoczesną technologią filament LED: LEDVANCE dodaje do lamp z serii Edycja Vintage 1906 aż 36 nowych modeli opraw oświetleniowych podzielonych na pięć gam produktów. Również one reprezentują ogromnie popularny styl retro. Będą przyciągać wzrok w każdym domu, a jednocześnie doskonale sprawdzą się w hotelach, restauracjach, salonach, sklepach i innych przestrzeniach publicznych.

Nowe oprawy z serii 1906 stanowią kontynuację idei łączenia nowoczesnej technologii LED ze stylem retro, tym razem nawiązując do awangardy lat 50., 60. i 70. XX wieku. Podobnie jak wszystkie modele z niezwykle popularnej serii 1906, nowe oprawy mają podstawę śrubową E27 i można je łączyć z dowolną lampą E27. Doskonale komponują się z atrakcyjnymi modelami z gamy Edycja 1906 firmy LEDVANCE, w których wykorzystano technologię filament LED. Entuzjastów rozwiązań z zakresu inteligentnych domów ucieszy fakt, iż inteligentne żarówki wyposażone w technologię Bluetooth z serii LEDVANCE’s SMART+ idealnie sprawdzą się z oprawami z serii 1906.

Prezentowane obecnie oprawy z serii 1906 dostępne są w różnych wersjach: jako lampy stołowe, sufitowe i ścienne; niektóre są dostępne w kilku kolorach i kształtach.

Oprawy z gamy Globe Glass są dostępne w wersji sufitowej, ściennej (podwójne), podłogowej i stołowej. Oprawy Smoked Glass Globe o średnicy 200 lub 300 mm prezentują się wspaniałe z szeroką gamą lamp wykorzystujących technologię filament firmy LEDVANCE.

To samo dotyczy pięciu modeli z gamy Cone Glass, które zapewniają nastrojowe oświetlenie w połączeniu z estetycznym wzornictwem i są dostępne jako pojedyncze, podwójne lub potrójne reflektory sufitowe z mlecznego szkła, jako oprawa sufitowa w wersji pomarańczowej i z mlecznego szkła, oraz jako oprawa podłogowa.

Modele z gamy Pipe nie mają ani klosza, ani szklanego korpusu. Dzięki swoim minimalistycznym, prostym lub niebanalnie zakrzywionym kształtom stanowią idealną oprawę dla żarówek wykorzystujących technologię filament, doskonale je eksponując. Są dostępne w klasycznej wersji jako lampy stołowe, podłogowe oraz jako modele złożone z pięciu lub sześciu elementów.

Gama Carved Glass obejmuje oprawy wiszące i sufitowe. Swoimi pięknymi kształtami przypominają lampy kryształowe. Emitują łagodnie, relaksujące światło, a ponadto przyciągają wzrok urokliwą stylistyką retro. Dotyczy to również modelu Jar w wersji z mlecznego szkła lub pomarańczowej (oprawa sufitowa) i lampy stołowej Grape w wersji z mlecznego szkła, pomarańczowej, różowej lub zielonej. Dzięki eleganckim kształtom i żebrowanej fakturze, oprawy z tej serii będą atrakcyjnym dodatkiem do każdego pomieszczenia.

Modele z gamy Bubble Glass to dwie nowe oprawy sufitowe z serii 1906 o średnicach 200 i 300 mm, dostępne w formie imponujących, szklanych kul z mlecznego lub pomarańczowego szkła. Doskonale pasują do opraw stołowych z tej serii, które będą mocnym akcentem wystroju dowolnego wnętrza: na rynku pojawią się wersje z mlecznego szkła, w kolorze pomarańczowym, różowym lub zielonym.

Nowe oprawy są dostępne od kwietnia 2019 r.

W przeciwieństwie do lamp z Edycji Vintage 1906, opatrzonych logo OSRAM, nowe oprawy 1906 będą sprzedawane pod marką LEDVANCE.

źródło i zdjęcia: LEDVANCE Sp. z.o.o.

Nowe oprawy Edycji Vintage 1906

Firma powiązana:

LEDVANCE Sp. z.o.o.

Telefon tel. 22 550 23 00
www.ledvance.pl

LEDVANCE Sp. z.o.o.
Zobacz produkty: