Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Oświetlenie

Nowe oprawy Edycji Vintage 1906

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2019-04-09

Estetyka retro w połączeniu z nowoczesną technologią filament LED: LEDVANCE dodaje do lamp z serii Edycja Vintage 1906 aż 36 nowych modeli opraw oświetleniowych podzielonych na pięć gam produktów. Również one reprezentują ogromnie popularny styl retro. Będą przyciągać wzrok w każdym domu, a jednocześnie doskonale sprawdzą się w hotelach, restauracjach, salonach, sklepach i innych przestrzeniach publicznych.

Nowe oprawy z serii 1906 stanowią kontynuację idei łączenia nowoczesnej technologii LED ze stylem retro, tym razem nawiązując do awangardy lat 50., 60. i 70. XX wieku. Podobnie jak wszystkie modele z niezwykle popularnej serii 1906, nowe oprawy mają podstawę śrubową E27 i można je łączyć z dowolną lampą E27. Doskonale komponują się z atrakcyjnymi modelami z gamy Edycja 1906 firmy LEDVANCE, w których wykorzystano technologię filament LED. Entuzjastów rozwiązań z zakresu inteligentnych domów ucieszy fakt, iż inteligentne żarówki wyposażone w technologię Bluetooth z serii LEDVANCE’s SMART+ idealnie sprawdzą się z oprawami z serii 1906.

Prezentowane obecnie oprawy z serii 1906 dostępne są w różnych wersjach: jako lampy stołowe, sufitowe i ścienne; niektóre są dostępne w kilku kolorach i kształtach.

Oprawy z gamy Globe Glass są dostępne w wersji sufitowej, ściennej (podwójne), podłogowej i stołowej. Oprawy Smoked Glass Globe o średnicy 200 lub 300 mm prezentują się wspaniałe z szeroką gamą lamp wykorzystujących technologię filament firmy LEDVANCE.

To samo dotyczy pięciu modeli z gamy Cone Glass, które zapewniają nastrojowe oświetlenie w połączeniu z estetycznym wzornictwem i są dostępne jako pojedyncze, podwójne lub potrójne reflektory sufitowe z mlecznego szkła, jako oprawa sufitowa w wersji pomarańczowej i z mlecznego szkła, oraz jako oprawa podłogowa.

Modele z gamy Pipe nie mają ani klosza, ani szklanego korpusu. Dzięki swoim minimalistycznym, prostym lub niebanalnie zakrzywionym kształtom stanowią idealną oprawę dla żarówek wykorzystujących technologię filament, doskonale je eksponując. Są dostępne w klasycznej wersji jako lampy stołowe, podłogowe oraz jako modele złożone z pięciu lub sześciu elementów.

Gama Carved Glass obejmuje oprawy wiszące i sufitowe. Swoimi pięknymi kształtami przypominają lampy kryształowe. Emitują łagodnie, relaksujące światło, a ponadto przyciągają wzrok urokliwą stylistyką retro. Dotyczy to również modelu Jar w wersji z mlecznego szkła lub pomarańczowej (oprawa sufitowa) i lampy stołowej Grape w wersji z mlecznego szkła, pomarańczowej, różowej lub zielonej. Dzięki eleganckim kształtom i żebrowanej fakturze, oprawy z tej serii będą atrakcyjnym dodatkiem do każdego pomieszczenia.

Modele z gamy Bubble Glass to dwie nowe oprawy sufitowe z serii 1906 o średnicach 200 i 300 mm, dostępne w formie imponujących, szklanych kul z mlecznego lub pomarańczowego szkła. Doskonale pasują do opraw stołowych z tej serii, które będą mocnym akcentem wystroju dowolnego wnętrza: na rynku pojawią się wersje z mlecznego szkła, w kolorze pomarańczowym, różowym lub zielonym.

Nowe oprawy są dostępne od kwietnia 2019 r.

W przeciwieństwie do lamp z Edycji Vintage 1906, opatrzonych logo OSRAM, nowe oprawy 1906 będą sprzedawane pod marką LEDVANCE.

źródło i zdjęcia: LEDVANCE Sp. z.o.o.

Pozostałe nowości
Podsufitka Galeco NOVA - perfekcyjna oprawa dla dachu
Podsufitka Galeco NOVA - perfekcyjna oprawa dla dachu
Dekoracyjna podsufitka typu siding Galeco NOVA poprawia estetykę dachu i chroni przed warunkami...
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny