Nowości

Zlewozmywak KONGO - dla fanów designu i nietuzinkowcyh rozwiązań

14.03.2019

Rok 2019 to dla marki Laveo okres obfitujący w nowości produktowe. Zaskakujący może być fakt, że znana i ceniona z szerokiej oferty zlewozmywaków granitowych marka, rozszerza swoje portfolio o nietypowe materiały. Wiosną tego roku wprowadza na rynek absolutną nowość - zlewozmywak stworzony z połączenia stali i szkła. Model KONGO to propozycja dla fanów doskonałego designu i nietuzinkowych rozwiązań.

Kiedy design łączy się z praktycznością

Zlewozmywak KONGO to nowatorski produkt, w którym komora i ociekacz wykonane zostały ze stali nierdzewnej, a blat z tafli czarnego szkła. Co ciekawe, zlew jest dostępny w konfiguracji będącej najbardziej popularną w roku 2018. To właśnie modele składające się z jednej komory i ociekacza były najczęściej wybieranymi przez klientów w ubiegłym roku. Również forma kwadratowej komory to ta najpopularniejsza. Wykonanie ze stali i szkła powoduje, że KONGO stanowić będzie niezwykle designerski element kuchni. Ze względu na zachowanie kątów prostych w komorze, zlew wykonywany jest ręcznie a nie tłoczony maszynowo, co pozwala na precyzję i dokładność podczas produkcji, która ma niemalże rzemieślniczy charakter.

Wielu zastanawia pewnie jedno - szklany blat. Przecież za chwilę będzie porysowany lub pęknie pod wpływem ciepła. Nic bardziej mylnego! Grubość tafli, z jakiej wykonany jest blat to 8 mm. Zlewozmywak odporny jest na wynikające z normalnego użytkowania zarysowania, przebarwienia i szok termiczny - znosi temperaturę do 250 stopni. Nie należy martwić się również o jego wytrzymałość, podczas wiercenia otworów na baterię, ponieważ model ten ma je już zrobione fabrycznie. Wymiary zlewozmywaka to 510x780x200 mm, co pozwala zamocować go na szafce o szerokości 50 cm. Można go odwrócić w zależności od tego, z której strony chcemy mieć ociekacz. Głęboka na 20 cm komora ze stali nierdzewnej da komfort prac kuchennych. Zlewozmywak sprzedawany jest z syfonem, a marka Laveo daje na niego aż 15 lat gwarancji.

Zlewozmywak KONGO

Spełnione marzenia

Ten nowoczesny zlewozmywak stanowić może prawdziwe spełnienie marzeń osób, które mimo szerokości oferty dostępnej na rynku, nie były w pełni usatysfakcjonowane z możliwości wyboru tego elementu wyposażenia kuchni. Od teraz obok zlewów granitowych i stalowych najbardziej wymagający klienci, mają do wyboru także  wykonany ze stali i szkła model KONGO. To nowatorski zlewozmywak, który stanowi idealne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Uzupełniony baterią z wykończeniem chromowanym będzie elementem kuchni, obok którego nie da się przejść obojętnie. W minimalistycznej lub industrialnej przestrzeni, w której użyto stonowanych barw, meble i elementy wystroju są proste, a dodatki dodają charakteru, dlatego taki zlewozmywak doskonale się tam sprawdzi. Design łączy się w KONGO z funkcjonalnością, dlatego też mimo użycia tafli szkła nie musimy martwić się o to, czy zlew zda egzamin w realnym życiu. Dzięki niemu możemy mieć w kuchni rzecz piękną i praktyczną.

źródło i zdjęcia: Laveo

Zlewozmywak KONGO - dla fanów designu i nietuzinkowcyh rozwiązań

Firma powiązana:

Laveo

Telefon 42 715 41 33
www.laveo.pl
bok@laveo.pl

Laveo
Zobacz produkty: