Nowości

Grand Cave marki Monolith czyli wielkomiejski szyk i piękno naturalnego kamienia

13.03.2019

Kolekcja Grand Cave marki Monolith to propozycja Ceramiki Tubądzin, w której głębia barw i wzorów naturalnego kamienia może być tłem dla eleganckich i nowoczesnych projektów wnętrz.

Wielkoformatowe płytki gresowe Grand Cave  marki MONOLITH są idealnym narzędziem dla każdego architekta wnętrz, który planuje stworzyć nowoczesną, elegancką przestrzeń. Taką, w której w której duży rozmiar płytki oraz minimalna ilość fug pozwolą wyeksponować naturalne piękno kamienia, jego strukturę, głębię, kolor i wzory.

Płytki z kolekcji Grand Cave

Płytki z kolekcji Grand Cave, oddając strukturę kamienia, są od niego znacznie lżejsze i łatwiejsze w utrzymaniu. Posiadają  doskonałe właściwości techniczne, są rektyfikowane i mrozoodporne. Przyjemne w dotyku, naturalne, o matowej powierzchni, dostępne są w pięciu formatach. Te o wymiarach 60x60 cm, 80x80 cm oraz 60x120 cm mają grubość 10 mm. Z kolei płytki 120x120 cm oraz 120 x 240 cm mają 6 mm grubości.

Kolekcja Grand Cave w łazience

Dzięki wielości formatów architekci wykorzystują je zarówno w łazience, ale też w salonie, kuchni czy w powierzchniach biurowych -  na ścianach i na podłodze. Surowość tekstur i minimalizm kamienia pozwalają zarówno na odwołania do natury w projektowanych wnętrzach, jak i na uzyskanie efektu wielkomiejskiego szyku. Kolekcja Grand Cave dostępna jest w 3 kolorach - białym, szarym i grafitowym. Ceny płytek zaczynają się od 114,88 zł netto za m2.

źródło i zdjęcia: Tubądzin Managment Group

Grand Cave marki Monolith czyli wielkomiejski szyk i piękno naturalnego kamienia

Firma powiązana:

Tubądzin Managment Group

Telefon 42 710 37 00
www.tubadzin.pl
tubadzin@tubadzin.pl

Tubądzin Managment Group
Zobacz produkty: