Nowości

Oświetlenie dekoracyjne – Kurtyna świetlna

06.11.2012

Gwieździste Niebo Kurtyna świetlna umożliwia tworzenie fantazyjnych barwnych scenerii, fasad, ścian, dzięki czemu uzyskujemy niezwykle ciekawe efekty wizualne.

Bezpieczeństwo brak napięcia w światłowodach stwarza nowe możliwości w oświetleniu dekoracyjnym. Uroku dodają mikro-okienka przez które skrzące światło tworzy magiczne efekty świetlne.

Zestaw Kurtyna Świetlna składa się z

  • generatora światła o mocy 75W wyposażonego w obracającą się w sposób ciągły tarcze do wyboru: Zmiana kolorów (ZK), Biało Niebieski (BN), Biało Czarna (BC), Show kolorów(SK),Bezbarwna(B).
  • wiązki 100szt lub 150szt światłowodów świecących powierzchnią boczną z mikrookienkami , zakończonej szybko złączką.
  • instrukcji montażu w języku polskim z cennymi uwagami oraz folderem z ciekawymi inspiracjami.

Montaż Kurtyny świetlnej odbywa się w niezwykle łatwy i prosty sposób. Zestaw możemy montować w płytach gipsowych, drewnie, ceramice i innych materiałach. Do każdego  projektu podchodzimy indywidualnie. Każdy Klient otoczony jest darmową opieką projektową (darmowy dobór oświetlenia do przesłanych rysunków pomieszczeń). Jesteśmy w stanie zrealizować specjalne pomysły, służymy radą i doświadczeniem. Prześlij nam swoje zapytanie my zaproponujemy rozwiązanie. Zapewniamy, że każde przesłane zapytanie, będzie traktowane z najwyższą starannością .Pozostajemy do Państwa dyspozycji, serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zobacz Film – Gwieździste Niebo Kurtyna świetlna

 

W prezentowanym projekcie oświetlenia restauracji wykorzystano następujący zestaw firmy E-TECHNOLOGIA:
Kliknij tutaj: Zestaw Kurtyna Światłowodowa

Źródło: E-technologia

Więcej