Nowości

Pralka Whirlpool Zen 6-ty Zmysł Kolory

05.11.2012

Dzięki szeregowi innowacyjnych rozwiązań takich jak technologia ZEN, Direct Drive oraz Silent Motion, można rozkoszować się niemal nieskazitelną ciszą, podczas gdy pralka Whirlpool Green Generation pracuje na najwyższym poziomie, dając najlepsze rezultaty nawet w ultra-niskich temperaturach.

Whirlpool, wiodący producent pralek automatycznych na świecie , od ponad 100 lat udowodnia, że nawet doskonałe produkty mogą być jeszcze lepsze. Dlatego też pralki ładowane od góry z linii Green Generation i technologią 6-ty Zmysł, dzięki wprowadzeniu kolejnych nowatorskich funkcji, osiągnęły klasę energetyczną A+++. To o 30% mniejsze zużycie energii niż w przypadku klasy A!

Dzięki wyjątkowej technologii Direct Drive nowa pralka ładowana od góry Whirlpool ZEN jest jedną z najcichszych  pralek ładowanych  od góry dostępnych na rynku. Oferuje wysoką wydajność przy zachowaniu prawie kompletnej ciszy, dzięki czemu możesz z niej korzystać bez względu na     porę – w dzień i w nocy.

Innowacyjna technologia ZEN polega na zmianie tradycyjnego napędu paskowego na nowy, w którym   silnik napędowy jest zintegrowany bezpośrednio z bębnem pralki. Rezultatem są mniejsze wibracje i niższy poziom hałasu, a także większa wydajność i niezawodność. Technologia Silent Motion zastosowana w nowym, bezszczotkowym silniku specjalnej konstrukcji zapewnia jeszcze cichszą pracę, wyższą wydajność energetyczną oraz wydłużoną żywotność urządzenia.

Nowa pralka w sposób nieporównywalny z innymi modelami zapewnia długotrwałą ochronę kolorów oraz włókien tkaniny, oferując przy tym najwyższą wydajność prania, nawet w ultra-niskich temperaturach. Rezultat ten możliwy jest dzięki unikalnemu połączeniu: technologii 6-ty Zmysł Kolory, funkcji Kolorowe 15° oraz technologii Wave Motion.

Technologia Whirlpool Wave Motion polega na wykorzystaniu wyjątkowego systemu asymetrycznych ruchów bębna, które powodują dokładne rozprowadzenie włókien tkaniny i wchłonięcie środka piorącego. Dodatkowo dzięki opcji  Kolorowe 15° i technologii 6-ty Zmysł Kolory, możesz być pewna, że nawet w temperaturze  15°C  zachowana jest taka sama skuteczność i wydajność, jak przy praniu w temperaturze 40°C . Jest to przełomowy, nowy sposób na zapewnienie długotrwałej ochrony kolorów oraz dbałości o włókna materiałów, co potwierdziły testy prowadzone przez Niemiecki Instytut Badawczy WFK .

Ale to nie wszystko. Dzięki technologii 6-ty Zmysł Kolory, przy programie mieszanym oszczędzasz do 70% energii, zaś przy programach do kolorów ciemnych i jasnych do 85%! Cykl odświeżania to kolejna funkcja pralki niezwykle ułatwiająca codzienne obowiązki jej użytkowników. Zapewnia ona zachowanie świeżości upranych ubrań pozostawionych w pralce. Jeśli po zakończeniu cyklu prania ubrania nie zostały wyjęte z bębna,  funkcja odświeżania – dzięki cyklicznym obrotom bębna – ogranicza powstanie nieprzyjemnych zapachów. Cykl odświeżania rozpoczyna się godzinę po zakończeniu cyklu prania i zapewnia cykliczne obroty bębna w odstępach co 7 minut przez maksymalnie 11 godzin.

Pralki ładowane od góry to idealne, energooszczędne rozwiązanie dla małych pomieszczeń. Pralki Whirlpool ładowane od góry oferują większą pojemność bębna - aż 6 kg i tylko 40 cm szerokości. Cechy te sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie sprawdzające się wszędzie tam, gdzie ilość miejsca jest ograniczona. Duże drzwi ułatwiają wkładanie i wyjmowanie prania bez konieczności schylania się.

Pralka Whirlpool Zen 6-ty Zmysł Kolory, główne cechy:

  • Klasa efektywności energetycznej A+++/AA
  • 51 dBA przy praniu/72dBA przy odwirowywaniu
  • Technologia Wave Motion
  • Cykl odświeżania

Cena: 1899,00 PLN

Źródło: Whirlpool

Więcej

Firma powiązana:

Whirlpool

Telefon infolinia 0 801 900 666
www.whirlpool.pl

Whirlpool