Nowości

Atlas prezentuje IMPREGNAT DO DEKORÓW Z GIPSU I CEMENTU

12.02.2019

Zabrudzenie na efektownych płytach dekoracyjnych z gipsu i cementu może pojawić się niemal w każdej chwili. Od dziś plamy z wina, kawy czy efekt radosnej twórczości dzieci na tych elementach wykończeniowych nie są już zmartwieniem. Wystarczy tylko wcześniej zabezpieczyć je IMPREGNATEM DO DEKORÓW Z GIPSU I CEMENTU ATLAS i cieszyć się pięknymi powierzchniami bez obaw o ich trwałe uszkodzenie.

Możesz spać spokojnie

Nowoczesne formy dekoracyjne wykorzystywane w aranżacjach powierzchni, ze względu na swoją strukturę i chłonność, narażone są na powstawanie zabrudzeń, których nie sposób usunąć. Usunięcie zanieczyszczeń powstałych np. w wyniku rozlania kawy czy wina, a także kurzu nie jest już dziś zmartwieniem. Rozwiązaniem, które pozwala uchronić się przed tego typu sytuacjami jest ATLAS IMPREGNAT DO DEKORÓW Z GIPSU I CEMENTU.

Ten silnie oleo- i hydrofobowy środek, dzięki dużej zdolności penetracji, wnika w warstwę porowatych okładzin dekoracyjnych i tworząc na ich powierzchni trwałą powłokę ochronną, która ułatwia utrzymanie czystości. Jest przy tym bezpieczny - nie wybłyszcza, nie zmienia koloru i nie tworzy filmu na powierzchni, na którą został naniesiony.

Różnorodne zastosowanie i prostota aplikacji

ATLAS IMPREGNAT DO DEKORÓW Z GIPSU I CEMENTU to produkt, który stosować można niemal w każdej przestrzeni. Idealnie sprawdzi się do zabezpieczenia elementów na ścianach i podłogach: w kuchniach, łazienkach, na korytarzach czy holach. Jest rekomendowany także w przypadku zabezpieczania wysokonasiąkliwych powierzchni zewnętrznych: okładzin cokołów, elementów architektury ogrodowej i ogrodzeń.

Aplikacja ATLAS IMPREGNATU DO DEKORÓW Z GIPSU I CEMENTU to proces, który wykonać może niemal każdy. Jest on bowiem produkowany jako środek gotowy do bezpośredniego użycia, który nie wymaga łączenia z innymi substancjami czy konieczności rozcieńczania. Wystarczy pędzel.

Zabezpieczone płyty gipsowe

Nowa linia produktów

Środki czyszczące, impregnujące i pielęgnujące ATLAS to zestaw 15 produktów zarówno dla fachowców, jak i do stosowania w warunkach gospodarstw domowych. Dzięki wyjątkowym właściwościom są bezkonkurencyjne i znajdują zastosowanie tam, gdzie potrzebne jest uzyskanie wyjątkowego efektu bez obaw o uszkodzenie powierzchni. Więcej informacji na temat ATLAS CZYSTE FUGI oraz innych nowych produktów znaleźć można na www.atlas.com.pl.

ATLAS IMPREGNAT DO DEKORÓW Z GIPSU I BETONU dostępny jest w wygodnym, metalowym opakowaniu o pojemności 1 litra.

źródło i zdjęcia: Grupa Atlas

Atlas prezentuje IMPREGNAT DO DEKORÓW Z GIPSU I CEMENTU

Firma powiązana:

Grupa Atlas

Telefon 800 168 083
www.atlas.com.pl

Grupa Atlas
Zobacz produkty: