Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Bramy garażowe, automatyka

BULL624 TURBO i JIM.3ESATURBO – szybkość i bezpieczeństwo wyłącznie z marką Beninca

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2019-02-08

Beninca prezentuje nowe siłowniki do bram.

BULL624 TURBO - nowy siłownik do bram przesuwnych do 600 kg wagi bramy.

BULL624 TURBO otwiera 2-krotnie szybciej bramę niż pozostałe siłowniki dostępne na polskim rynku. Czas otwarcia wynosi 25 metrów  na minutę. Centrala siłownika posiada wiele przydatnych funkcji, niedostępnych w produktach konkurencyjnych np.: furtki - czyli częściowego otwarcia bramy, łagodnego startu i zamknięcia bramy, zamknięcia bramy po przecięciu linii fotokomórek, dzięki której użytkownik nie musi pamiętać o zamknięciu bramy po wyjechaniu z posesji, sygnalizacji o stanie bramy, licznika wykonanych cykli i wiele innych.

BULL624 TURBO

BULL624TURBO to maksymalne bezpieczeństwo użytkownika. Wyposażony jest w 2 systemy bezpieczeństwa: enkoder i przeciążenie amperometryczne, zabezpieczający przed zgnieceniem osób, zwierząt, przedmiotów znajdujących się w świetle bramy. W momencie napotkania na przeszkodę siłownik zatrzymuje się i cofa bramę. BULL624TURBO z siłownikiem do bram garażowych JIM.3TURBO tworzą najszybszy i  jedyny w swoim rodzaju komplet  do bram wjazdowych.

JIM.3 ESA TURBO. AUTOMATYCZNIE OSZCZĘDZA CZAS I PIĘNIĄDZE. JIM.3 ESA TURBO - najszybszy, najcichszy, najbardziej ekonomiczny siłownik do bram garażowych.

Popularna rodzina siłowników JIM do bram garażowych powiększyła się 3 lata temu  o szybki napęd. Maksymalna prędkość JIM.3 ESA TURBO wynosi 15,5 m na minutę. Jednocześnie jako jedyny na rynku ma wbudowany system ESA (patent BENINCA), czyli jest siłownikiem w klasie energetycznej A+. Pobór energii w stanie spoczynku 8 mA.

Siłowniki JIM są produktami klasy PREMIUM o najkorzystniejszej na rynku relacji jakości do ceny, obecne na rynku od ponad 8 lat. JIM.3 o mocy 600 N przeznaczony do otwierania bram o powierzchni 11 mkw. Siłowniki posiadają naciąg na pasek kewlarowy, dzięki czemu siłownik pracuje wyjątkowo cicho i płynnie. Pasek kewlarowy wzmocniony jest 3 lub 4 (w zależności od modelu) linkami stalowymi.

JIMy są siłownikami bezpiecznymi wyposażonymi w 2 systemy bezpieczeństwa: enkoder, który m.in. powoduje podniesienie bramy w przypadku wykrycia przeszkody i w amperometryczny system wykrywania przeszkód. Siłowniki posiadają dodatkowo (oprócz enkodera) mechaniczne ograniczniki krańcowe gwarantujące dodatkowo zatrzymanie bramy w położeniach krańcowych. Centrala siłownika JIM oprócz wielu funkcji posiada łagodny start w momencie otwarcia i zamknięcia bramy, regulację siły, szybkości. Siłowniki mają wbudowane oświetlenie dodatkowe, model JIM.3ESA TURBO oświetlenie LED. Siłowniki pracują nieprzerwanie nawet w przypadku braku zasilania dzięki akumulatorom. Możliwość podłączenia m.in: fotokomórek, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo użytkownika, lampy sygnalizacyjnej, listwy bezpieczeństwa.

Napędami można sterować przy pomocy nowych innowacyjnych pilotów HAPPY, których kolory obudów można zmieniać w zależności od upodobań. Pilot wyposażony jest w baterię 12V, zasięg pilota nawet 230m w otwartej przestrzeni.

Autoryzowani Partnerzy Beninca i szczegóły na www.beninca.pl

źródło i zdjęcia: Beninca

Pozostałe nowości
Wygodne zwijanie sznura i taśmy dzięki nowym produktom Sukces Technology Group
Wygodne zwijanie sznura i taśmy dzięki nowym produktom Sukces Technology Group
W ofercie Sukces Technology Group pojawiły się ulepszone zwijacze - pozwalają wygodnie zwinąć...
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny