Nowości

Dekoracje WELUROWE - jesienne Klimaty Domu

23.09.2009

Firma DKM Impresja, właściciel marki Klimaty Domu, producent Dekoracji WELUROWYCH, poszerzyła swoją ofertę produktową o najświeższą kolekcję samoprzylepnych dekoracji - Jesień/Zima 2009-2010.

Idąc za najnowszymi trendami w aranżacji i wyposażeniu wnętrz producent Dekoracji WELUROWYCH wprowadził na rynek nową, jesienno-zimową kolekcję swoich produktów. Jesienią 2009 r. za trendy uważane będą wnętrza o jasnej, żywej i nierzadko ostrej kolorystyce (m.in. czerwień, błękit, żółć, zieleń oraz nieśmiertelna biel!), przywołujące wspomnienia upalnych i słonecznych dni minionego lata.

Dlatego właśnie jesienne Dekoracje WELUROWE zdominowane będą przez wzory kwiatowe i roślinne o stonowanych, ciemniejszych barwach typowo jesiennych (brązy, czernie, fiolety, granaty), które w naturalny i harmonijny sposób złagodzą jaskrawość pomieszczeń pomalowanych w odcienie np. żywej czerwieni czy błękitu i zieleni.

Jesienno-zimowe Dekoracje WELUROWE nie są tylko zwykłą dekoracją. Są  rodzajem obrazu, w którego tworzenie zaangażowani są nie tylko projektanci, styliści i architekci firmy DKM Impresja, ale także każda osoba, która zdecyduje się na zakup i wykorzystanie dekoracji we własnych czterech ścianach.

Jest tak, ponieważ po dokonaniu wyboru konkretnej dekoracji ściennej, należy ją dostosować do indywidualnego charakteru wnętrza - stworzyć idealną harmonię pomiędzy kolorem, kształtem i układem mebli, ścian, sufitu, podłogi, licznych ozdób oraz żywych roślin doniczkowych.

Welur jest tkaniną należącą do grupy materiałów, noszących wspólną nazwę - plusz. Dzięki kompozycjom welurowym uczynimy wnętrze nie tylko pięknym, estetycznym i modnym, ale także przyjemnym w dotyku, rozgrzewającym zmysły i wszelkie powierzchnie, na które ta tkanina zostanie naklejona.

Ponadto Dekoracje WELUROWE charakteryzują się niebywałą funkcjonalnością. Objawia się ona w tym, że każda dekoracja może być wykorzystywana wielokrotnie, na różnych powierzchniach. Raz naklejoną na pomalowaną lub pokryta tapetą ścianę czy szybę lustra lub szkło okna Dekorację WELUROWĄ można w każdej chwili odkleić i przenieść na inną, dowolnie wybraną powierzchnię wnętrza.

Każda Dekoracja WELUROWA składa się z kilku elementów, z których można tworzyć najprzeróżniejsze układy (obrazy) tak, by w jak najdoskonalszy sposób komponowały się one z indywidualnym charakterem salonu, sypialni, pokoju dziecięcego czy innego pomieszczenia.

Produkty jesienno-zimowej kolekcji firmy DKM Impresja można dostać w sklepach i sieciach handlowych na teranie całej Polski lub zakupić bezpośrednio u producenta na stronie www.klimatydomu.pl.

Szczegóły na stronach www.klimatydomu.pl oraz www.impresja.pl.