Nowości

Nowości produktowe AURATON

29.10.2012

Na dobry początek sezonu grzewczego 2012-2013 w ofercie regulatorów temperatury AURATON firmy LARS pojawiły się nowe urządzenia – AURATON 2030 oraz AURATON 2030 RTH.

AURATON 2030 i AURATON 2030 RTH to supernowoczesne, tygodniowe i programowalne regulatory temperatury w wersji przewodowej i bezprzewodowej. Oba modele pozwalają na zaprogramowanie aż do 8 różnych temperatur w ciągu dnia, z dokładnością co do minuty.

Urządzenia pracują w cyklu tygodniowym, dlatego możemy ustawić 8 poziomów temperatury nie tylko dla każdego dnia powszedniego, ale także w sobotę i w niedzielę. Mamy do dyspozycji również 3 dodatkowe tryby temperatury – ręczny, urlopowy i przeciwzamrożeniowy oraz funkcję kalibracji wskazań temperatury.

Nowości produktowe AURATON zostały wyposażone w czytelne wyświetlacze LCD, z podświetleniem w 3 kolorach do wyboru. Najnowsze modele marki AURATON wyróżniają się zaawansowaną technologią oraz niezwykłą funkcjonalnością. To wyjątkowo energooszczędne i niezawodne urządzenia, które sprawią, że zarządzanie temperaturą w domu mieszkaniu czy biurze będzie jeszcze bardziej efektywne i komfortowe.

Źródło: Lars

Więcej

Firma powiązana:

Lars

Telefon 61 840 40 40
www.lars.pl, www.auraton.pl
trade@lars.pl

Lars