Nowości

Personalizowane drzwi Solano od Krispol

04.01.2019

Eleganckie, uniwersalne, nowoczesne. Linia SOLANO marki KRISPOL powiększyła się o dziewięć modeli aluminiowych drzwi zewnętrznych.

Kolekcja jest odpowiedzią na najnowsze trendy architektoniczne. Bogata oferta dekorów oklein, a także możliwość malowania strukturalnego oraz w kolorach RAL tworzą niemal nieograniczone możliwości personalizacji. Drzwi zewnętrzne SOLANO można zamówić w opcji bikolor i w ten sposób dopasować je od wewnątrz do aranżacji wnętrza, a z zewnątrz do elewacji i pozostałych elementów stolarki.

Nowa kolekcja drzwi zewnętrznych SOLANO przygotowana na 2019 rok zawiera dziewięć nowych pozycji - pięć modeli lakierowanych i cztery modele z modnymi aplikacjami szklanymi. Bogata lista dodatków z zakresu kontroli dostępu - możliwość otwierania za pomocą czytnika linii papilarnych, zamontowania zapadki dzień/noc, wizjerów elektronicznych oraz możliwość umieszczenia czujników antywłamaniowych już na etapie produkcji  - pozwala na idealne dopasowanie tego elementu stolarki do oczekiwań i indywidualnych potrzeb.

Produkt uzyskał rekomendację programu społecznego Dom Bezpieczny oraz można go zamówić wraz z pakietem safeHOME i systemem dozoru SolidSecurity.

źródło i zdjęcia: Krispol

Personalizowane drzwi Solano od Krispol

Firma powiązana:

Krispol

Telefon 61 662 41 00
www.krispol.pl, krishome.pl
biuro@krispol.pl

Krispol
Zobacz produkty: