Nowości

Nowe skrzydło Łezka w ofercie Drew-Holtz

22.10.2012

„DREW-HOLTZ” Z.P.U.H. od 1989 roku jest producentem drzwi, stolarki otworowej oraz innych wyrobów z drewna litego. Lata doświadczeń pozwoliły firmie na osiągnięcie rynkowego sukcesu. W ofercie znajdują się drzwi wewnętrzne (drewniane, płytowe tłoczone, płytowe płaskie) oszklone, jedno i dwuskrzydłowe, w kilkunastu odmianach i kolorach, oraz ościeżnice i listwy drzwiowe oraz drzwi zewnętrzne (drewniane i stalowe).

Skrzydło Łezka dostępne jest w dwóch wariantach: Łezka Plus – Konstrukcję stanowi rama z wyselekcjonowanego klejonego drewna sosnowego.

Stabilność kształtu zapewnia wklejona rama drewniana wzmocniona sklejką wodoodporną oraz styropianem. Konstrukcja obustronnie jest oklejona płytą laminowaną CPL z delikatnym rysunkiem drewna.

Łezka Folia – Podstawę konstrukcji skrzydła stanowi rama drewniana wykonana z MDF-u, połączona z wypełnieniem kartonowym w formie plastra miodu. Skrzydło obustronnie pokryte jest foliowaną  płytą HDF w najnowszej technologii SOFT.

Wymiary skrzydeł:

  • Szerokość: 60, 70, 80, 90, 100 cm.
  • Wysokość: 204 cm. 

Okucia w standardzie:

  • 2 zawiasy czopowo – wkręcane,
  • zamek na klucz (skrzydło pokojowe), pod wkładkę (skrzydło pełne)  lub zamek łazienkowy,
  • ramka PCV w kolorze drzwi, przeszklona szybą typu Dekor Mat,
  • w drzwiach łazienkowych tuleje wentylacyjne w kolorze skrzydła.

Ościeżnice: do wszystkich skrzydeł proponowane są ościeżnice stałe lub regulowane (na grubość muru) w kolorze skrzydła. Odcień koloru ościeżnicy może różnić się od koloru skrzydła.

Uwagi: możliwość wykonania drzwi dwuskrzydłowych lub skrzydeł do systemu przesuwnego. Na specjalne życzenie Klienta wykonujemy drzwi o nietypowych wymiarach, również tzw. 2cm felc (nie dotyczy skrzydeł foliowanych).

Istnieje również możliwość niewielkiej modyfikacji wzoru. Aprobata techniczna: AT-15-6851/2005. Uwaga: Wzór drzwi ŁEZKA jest zarejstrowany w Polskim Urzędzie Patentowym. Nowe skrzydło Łezka w ofercie Drew-Holtz!

Źródło: Drew-Holtz

Więcej

Firma powiązana:

Drew-Holtz Sp. z.o.o. Sp. k.

Telefon 89 648 38 12, 89 648 91 23, 89 648 91 26, 89 648 91 28
www.drew-holtz.com.pl
biuro@drew-holtz.com.pl, dzialhandlowy@drew-holtz.com.pl

Drew-Holtz Sp. z.o.o. Sp. k.