Nowości

Dozownik kostek Water Fresh od KK-POL

06.12.2018

Na półki sklepowe i do dystrybutorów KK-POL trafia właśnie nowy, oryginalny produkt - dozownik kostek. System Water Fresh ułatwia aplikację kostek odświeżających i przeznaczony jest do instalacji w stelażach podtynkowych WC produkcji KK-POL*.

Dedykowany jest do wszystkich typów misek wiszących, a w szczególności do – cieszących się coraz większą popularnością – bezkołnierzowych misek WC. Umożliwia wygodną aplikację kostek odświeżających i pomaga w utrzymaniu czystości toalety.

Montaż dozownika do kostek

Dozownik kostek składa się z dwóch elementów: koszyczka montowanego w spłuczce i szufladki, w której umieszczamy kostkę. Instalacja jest bardzo łatwa i szybka. W komplecie otrzymujemy także nową płytkę maskującą z wycięciem na szufladkę dozownika. Na start w zestawie jest także kostka czyszcząca.


Jak zainstalować dozownik kostek pokazuje nasz film instruktażowy: kliknij w zdjęcie

*Dozownik kostek przeznaczony do montowania w zestawach podtynkowych z płytkami przycisków produkcji KK-POL. Pasuje do stelaży podtynkowych: ECONOMIC, STANDARD, PREMIUM, WOLNOSTOJĄCY, NISKI i DO ZABUDOWY CIĘŻKIEJ z zaworem napełniającym umieszczonym z prawej strony. Więcej o stelażach z naszej oferty na stronie https://kkpol.com

źródło i zdjęcia: KK-POL

Dozownik kostek Water Fresh od KK-POL

Firma powiązana:

KK-POL

Telefon 22 774 88 48, 22 774 85 45
www.kkpol.com
biuro@kkpol.com, handel@kkpol.com

KK-POL
Zobacz produkty: