Nowości

AXI - pierwsza inteligentna pralko-suszarka. Rewolucja od marki Hoover

04.12.2018

Nowa pralko-suszarka Hoover AXI to prawdziwa rewolucja w myśleniu o urządzeniach piorących. Nowoczesna technologia i sztuczna inteligencja sprawiają, że pranie i suszenie nigdy wcześniej nie było tak łatwe. AXI automatycznie dozuje detergent, sugeruje najlepszy program prania, pozwala na zdalne sterowanie i monitorowanie pracy z poziomu smartfona oraz delikatnie suszy ubrania.

Czym wyróżnia się nowa pralko-suszarka Hoover?

To pierwsze rewolucyjne urządzenie AGD, które wykorzystuje sztuczną inteligencję. W erze Internetu Rzeczy to rozwiązanie odpowiadające na potrzeby najbardziej wymagających technologicznie użytkowników.

Sztuczna inteligencja w pralko-suszarce AXI

Pralko-suszarka AXINajnowocześniejsza technologia sztucznej inteligencji  personalizuje wskazówki dotyczące prania i suszenia, dopasowuje programy do  indywidualnych potrzeb użytkownika i rozpoznaje jego głos. AXI rozumie, przewiduje, uczy się i dostosowuje do użytkownika.

  • Urządzenie nauczy się Twoich nawyków. Pralko-suszarka AXI zapamiętuje Twoje codzienne lub cotygodniowe zwyczaje i sugeruje najbardziej odpowiednie programy. Dzięki funkcji Predictive Washing sprzęt zapamiętuje liczbę, częstotliwość i rodzaj cykli prania, przetwarza te dane i sugeruje za każdym razem najlepsze programy do codziennego prania zgodnie z Twoimi nawykami, dzięki czemu oszczędzasz czas.
  • AXI wspiera Cię i usuwa trudności. Urządzenie posiada wiele nowatorskich opcji, które ułatwiają korzystanie z pralko-suszarki. Dzięki funkcji Active Service w przypadku awarii sprzęt nawiąże bezpośredni kontakt z działem obsługi klienta i w rezultacie wraz z serwisantem szybciej zdiagnozuje i naprawi problem. Funkcja Delay Start wybierze zaś najlepszy moment na pranie na podstawie prognozy pogody w Twojej lokalizacji. Funkcja Seasonal Reminder oferuje natomiast pomocne wskazówki dotyczące tego, jak dbać o ubrania
  • Pralko-suszarka rozumie mowę i reaguje. Możesz sterować ustawieniami urządzenia za pomocą głosu, m.in. skonfigurować i uruchomić program czy poprosić o poradę dotyczącą prania. Dzięki technologii Talking Hoover masz możliwość rozmawiania (w językach dostępnych w Asystent Google)z pralko-suszarką i sterowania nią bez konieczności bezpośredniego kontaktu. Dodatkowo urządzenie z czasem nauczy się Twoich nawyków i samo będzie proponować najbardziej odpowiednie dla Ciebie programy prania i suszenia.

Automatyczne dozowanie detergentu oraz pełna ochrona pranych i suszonych ubrań

Aby jak najlepiej zadbać o prane i suszone ubrania, w pralko-suszarce AXI wykorzystano dwa nowatorskie rozwiązania - system Care Dose oraz program Total Care. Dzięki nim możesz odświeżyć każdą tkaninę, nawet tę najdelikatniejszą jak wełna czy jedwab. Dodatkowo cały proces prania czy suszenia został ograniczony jedynie do włożenia ubrań do bębna i przyciśnięcia jednego przycisku na panelu sterowania lub w aplikacji Hoover.

Dzięki systemowi Care Dose nie musisz uzupełniać środków piorących przed każdym cyklem prania. Pralko-suszarka zrobi to sama - urządzenie automatycznie dozuje detergent i dopasowuje jego ilość do stopnia zabrudzenia oraz wielkości prania. Po jednym wypełnieniu pojemnika urządzenie rozprowadza środek do prania i płukania aż przez 21 cykli prania i eliminuje tym samym kolejny domowy obowiązek. Specjalnie przeznaczona do tego celu aplikacja i sztuczna inteligencja AXI sprawia, że pranie i suszenie jest więc jeszcze prostsze.

Program Total Care zapewnia natomiast zawsze najlepsze rezultaty prania i pozwala na pranie i suszenie razem wszystkich rodzajów włókien i kolorów. Dzięki ekskluzywnej technologii Active Care w trakcie prania z wody i środka piorącego powstaje emulsja, która jest rozprowadzana wewnątrz całego bębna, a następnie wnika we włókna. Proszek do prania jest więc wykorzystany maksymalnie, dzięki czemu efekty prania plasują się na poziomie klasy A. Programy do suszenia również dbają o Twoje ubrania i przynoszą idealne rezultaty. W urządzeniu dostępna jest również funkcja pary, dzięki której eliminujesz nawet 80% zagnieceń na świeżo upranej odzieży (zyskujesz tym samym czas w trakcie prasowania, które trwa krócej). Dodatkowo ta funkcja umożliwia odświeżenie odzieży np. z dymu czy zapachów gotowania, bez konieczności włączania pełnego programu prania.

źródło i zdjęcia: Candy Hoover Polska Sp. z o.o.

AXI - pierwsza inteligentna pralko-suszarka. Rewolucja od marki Hoover
Zobacz produkty: