Nowości

Somfy z nowym systemem 3S

18.10.2012

W październiku Somfy wprowadziło  do swojej oferty nowy elektroniczny system sterujący do napędów bram wjazdowych i garażowych pod nazwą 3S.

Jest to nowy standard na rynku ze wszystkimi zaletami unifikacji, umożliwiający efektywne sterowanie różnymi typami napędów bramowych.

Dzięki unifikacji systemu 3S sama instalacja napędu przebiega błyskawicznie szybko, bez konieczności zmiany ustawień i działa od chwili zainstalowania urządzenia. Dla typowej instalacji wszystkie ustawienia są już wprowadzone fabrycznie, dzięki czemu rozpoczęcie użytkowania bramy możliwe jest więc już po 2 minutach od rozpoczęcia programowania.

Dostępne funkcje są dostosowana do potrzeb każdego użytkownika, a hierarchiczny system programowania wyklucza ryzyko błędów. Szeroka gama opcji dodatkowych umożliwia znalezienie odpowiedniego rozwiązania do każdej sytuacji. Dzięki temu możemy doinstalować sobie takie akcesoria jak oświetlanie strefy, fotokomórki, lampę pomarańczową, zamki ryglujące, przełączniki kliczowe, klawiatury kodowe a także ogniwo fotowoltaiczne. Podłączenie każdego z tych akcesoriów jest bardzo proste dzięki kolorowym listwom przyłączowym. 

W przypadku konieczności dodatkowych ustawień istnieje możliwość zmiany każdego parametru z osobna, a czytelny wyświetlacz LCD pozwala na intuicyjne poruszanie po menu. W czasie rzeczywistym wyświetlany jest status pracy automatu, liczba cykli pracy oraz ewentualne raporty błędów.

"3S to swego rodzaju przełom na naszym polskim rynku, który wierzymy, że stanie się niekwestionowanym standardem. Wcześniej każdy instalowany napęd miał inną elektronikę, inne menu i inne złączki. Obecnie  klient posiadając napęd bramowy w systemie 3S będzie mógł z łatwością uruchomić lub zaprogramować  inny napęd, kompatybilny z tym systemem" – podsumowuje Cezary Krupa, Product Marketing Manager SOMFY.

Źródło: SOMFY

Więcej

 

Firma powiązana:

Somfy

Telefon 22 509 53 00
www.somfy.pl
biuro@somfy.pl

Somfy