Nowości

Zlewozmywaki Solo od teraz w tercecie – nowości w ofercie Deante

12.10.2012

Cieszący się dużą popularnością wśród klientów zlewozmywak Solo Deante doczekał się dwóch nowych wersji. Modele, które pojawiły się właśnie w ofercie firmy pozwalają na ciekawą i praktyczną aranżację niewielkiej kuchni.

Obok dostępnej dotychczas wersji jednokomorowej, w linii Solo pojawił się model 1,5-komorowy bez ociekacza o klasycznym, prostokątnym kształcie oraz model 1,5-komorowy z ociekaczem o nowoczesnym kształcie trapezu.

Dodatkowa, mniejsza komora, w którą wyposażone są nowe produkty to niezwykle praktyczne rozwiązanie umożliwiające wygodne płukanie warzyw i owoców lub mycie delikatnych i drobnych naczyń, jak kieliszki czy sztućce.

Oba modele wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej odpornej na zarysowania i wpływ wysokich temperatur. Elegancka, klasyczna linia komór sprawia, że doskonale sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych o tradycyjnym wystroju.

Model 1,5-komorowy bez ociekacza dzięki niewielkim wymiarom jest idealnym rozwiązaniem do małej kuchni, zapewniający oszczędność miejsca przy wysokiej funkcjonalności.

Trapezowy kształt drugiego zlewozmywaka pozwala na zamontowanie go zarówno na klasycznej szafce o szerokości 80 cm, jak i na szafce narożnej, co daje możliwość wygodnej i praktycznej aranżacji wnętrza. Zlewozmywaki Solo od teraz w tercecie – nowości w ofercie Deante – oba zlewozmywaki dostępne są w wykończeniach stal szlachetna i dekor.

Źródło: Deante

Więcej

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante