Nowości

Ogrzewacze szybkonagrzewające STIEBEL ELTRON - ciepło w Twoim domu

19.10.2018

Potrzebujesz urządzenia, które w szybkim czasie zapewni ciepło w określonym pomieszczeniu? Ogrzewacze szybkonagrzewające STIEBEL ELTRON są więc idealnym rozwiązaniem.

Na czym polega ich działanie?

W przypadku tych urządzeń ciepło jest wydmuchiwane jest przez wentylator. Pomieszczenie ogrzewa się w bardzo krótkim czasie do temperatury odpowiadającej chwilowemu zapotrzebowaniu. Sprawdzi się więc na działce, w garażu czy łazience, a więc wszędzie tam, gdzie chcemy szybko podnieść temperaturę. Ogrzewacze są również chętnie wykorzystywane w pomieszczeniach biurowych, w których przebywa się tylko w określonych godzinach.

Ogrzewacz sterowany elektronicznieW ofercie STIEBEL ELTRON znaleźć można sterowany elektronicznie ogrzewacz CK Premium. Jest wyposażony w regulator tygodniowy z wyświetlaczem LCD. Temperaturę można nastawiać w zakresie +5°C do +30°C z dokładnością co 0,5°C. Regulator posiada dwa wstępnie zaprogramowane tryby pracy i jeden tryb do programowania indywidualnego. Urządzenie może pracować w trybie cichym z poziomem grzania 1 kW i obniżoną prędkością pracy wentylatora. Wyróżnia się też nowoczesnym wzornictwem i trwałością (przednia obudowa została wykonana z wysokiej jakości aluminium).

Wśród nowości STIEBEL ELTRON znaleźć również można ogrzewacz CK Trend LCD, który jest przeznaczony do ogrzewania pomieszczeń w krótkim czasie. Urządzenie może być wykorzystywane jako przejściowe lub docelowe w gospodarstwach domowym lub biurach. Pracuje w dwóch trybach: komfortowym i obniżeniu nocnym. Posiada funkcję wykrywania otwartego okna, wówczas automatycznie przełącza się na tryb ochrony przed mrozem, utrzymując temperaturę pomieszczenia na poziomie 7°C. W tym modelu zastosowanie znalazła wysokiej jakości grzałka ceramiczna. Obudowa wykonana została z najlepszej jakości materiałów i w nowoczesnym wzornictwie, dzięki czemu pasuje do niemal każdego pomieszczenia.

Do ogrzewania werand, zadaszonych tarasów, patio czy coraz popularniejszych ogrodów zimowych warto z kolei wykorzystać promiennik kwarcowy na podczerwień IW 20. Posiada reflektor wychylny w zakresie około 20°-40°. Urządzenie mocowane jest na ścianie. Zapewnia ciepło bez wyczuwalnego ruchu powietrza.

Ogrzewacze STIEBEL ELTRON są rozwiązaniem idealnym dla osób prywatnych i przedsiębiorców. Są ekonomiczne, wydajne i zapewniają przyjemne ciepło w bardzo krótkim czasie.

źródło i zdjęcia: Stiebel Eltron Polska

Ogrzewacze szybkonagrzewające STIEBEL ELTRON - ciepło w Twoim domu
Zobacz produkty: