Nowości

Podłoga winylowa wineo 400

18.10.2018

Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo, ponadprzeciętna funkcjonalność i ciekawe formaty - to tylko niektóre wyróżniki paneli winylowych wineo 400.

W najnowszej kolekcji marki wineo znajdziemy aż 40 wyjątkowych dekorów utrzymanych w optyce drewna i kamienia, stwarzających nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Dodatkowo wszystkie dekory występują także w wariancie Multi-Layer z powierzchnią synchroniczną.

Wielość dekorów i formatów w kolekcji wineo 400

W kolekcji wineo 400 znajdziemy trzy grupy produktowe - wineo 400 wood, wineo 400 wood XL oraz wineo 400 stone.

  • Pierwsza z nich - wineo 400 wood - to 18 nowoczesnych dekorów, które zachwycają wiernym odwzorowaniem kolorystyki i struktury drewna. Wytrzymała i łatwa w czyszczeniu powierzchnia oraz możliwość montażu w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności czynią z niej niezwykle uniwersalny produkt.
  • Wineo 400 wood XL to z kolei 12 dekorów drewnianych w wymiarze XL, który pozwoli optycznie powiększyć przestrzeń. Wysokiej jakości powierzchnia synchroniczna zapewnia maksymalną autentyczność podłogi.
  • W ostatniej kolekcji, wineo 400 stone, znajdziemy natomiast 10 intrygujących dekorów kamienia lub fantazyjnych dekorów w formacie płytek ceramicznych.

Kolekcja wineo 400 jest dostępna jako panele winylowe do klejenia lub układania na click oraz jako podłoga Multi-Layer montowana na click. Jest zatem bardzo wszechstronna i doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu.

źródło i zdjęcia: Windmöller Polska Sp. z o.o.

Podłoga winylowa wineo 400
Zobacz produkty: