Nowości

Odkurzacze ProPower - Super-siłacz w Twoim domu

03.10.2012

Silny, piękny i myślący o Twoim najwyższym komforcie użytkowania. Oto ideał, do którego słabość mają nie tylko podłogi, ale też… użytkownicy.

Super-moc(ny)

Jego pojawienie się na rynku przyspieszyło rytm serca konkurencji. Ubrany w czarne barwy siłacz przybył, by z niespotykaną dotąd mocą 2500 W walczyć z zabrudzeniami i kurzem. Wyposażony w liczne akcesoria stawia czoła największym wyzwaniom. ProPower wyróżnia się zwinnością, docierając do najmniejszych i najtrudniej dostępnych zakamarków. Super-siłacz jest nie tylko silny, ale też inteligentny.  Sam podpowie Ci o konieczności wymiany worka, a jeśli uznasz, że jego wyjątkowa siła powinna być chwilowo mniejsza, elektronicznie ustawisz jej odpowiednią wartość, a on natychmiast podporządkuje się Twojemu poleceniu.

W trosce o Twoje samopoczucie i komfort

Przyjmując ProPower do swojego domu masz nie tylko pewność skutecznej walki z kurzem i innymi zabrudzeniami Twoich podłóg. Dzięki filtrowi HEPA oraz dodatkowo systemowi AirflowControl z AirSafe (występującym w 2 z 3 modeli tej linii), zanieczyszczone powietrze nie wydostaje się z urządzenia. Twoje mieszkanie będzie więc nie tylko wzorem czystych podłóg, ale również świeżego i wolnego od drobnoustrojów powietrza. Odkurzacze wyposażone są ponadto w specjalne worki filtrowe MegaAir SuperTEX, odznaczające się higienicznym zamknięciem oraz wielowarstwową  włókniną filtracyjną, która zatrzymuje drobne zanieczyszczenia. Dzięki temu odkurzacze ProPower są doskonałym pomocnikiem w domowych porządkach nawet dla alergika. Wybrane modele odkurzaczy linii ProPower posiadają  dodatkowo obrotowe 360° połączenie rury z odkurzaczem, co gwarantuje wyjątkowy komfort obsługi i zapobiega konieczności nieustannego przestawiania urządzenia, a także listwy ochronne AirBumper, które zabezpieczają ściany i meble przed uszkodzeniem.

Twój ideał na wyciągnięcie ręki

Tak przygotowany do pracy ProPower sprawi, że odkurzanie stanie się przyjemnością, a on sam urzeczywistni marzenia o idealnym pomocniku domu, który do tej pory pozostawał jedynie w sferze marzeń. Przekonaj się na własnej podłodze jak silny jest ProPower.

Źródło: Bosch

Więcej