Nowości

V33 prezentuje farbę renowacyjną Hydro-Bariera z serii Easy Concept

05.10.2018

Wybierając materiały wykończeniowe do wymarzonej kuchni, łazienki czy domowego garażu, musimy zmierzyć się z nie lada wyzwaniem - wszechobecna wilgoć, mokre ślady i nieestetyczne zacieki są tu na porządku dziennym! Poszczególne elementy muszą więc być nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim trwałe, odporne oraz łatwe w utrzymaniu czystości.

Szukając idealnego rozwiązania do dekoracji ścian w tak newralgicznych pomieszczeniach, postawmy na niezawodną, wodoodporną farbę do wnętrz Easy Hydro-Bariera, która stanowi niebanalną alternatywę dla płytek ceramicznych - nawet w kabinie prysznicowej!

Wodoodporna farba do wnętrzHydro-Bariera z serii Easy Concept to wszechstronne rozwiązanie, dzięki któremu z powodzeniem udekorujemy płyty gipsowo-kartonowe, drewno, płytki ceramiczne, a nawet ścianę nad blatem i zlewem - niezależnie od tego czy pracujemy z nową, czy wcześniej malowaną powierzchnią. Farba tworzy stuprocentowo wodoodporne powłoki, wykazuje wysoką odporność na ścieranie i zmywanie, stanowiąc tym samym doskonałe wykończenie pomieszczeń wilgotnych, takich jak kuchnia, łazienka czy garaż. Pomalowaną ścianę możemy czyścić wodą, mając pewność że zachowa estetyczne, satynowe wybarwienie nawet w obliczu wielu lat intensywnej eksploatacji.

Osiem modnych kolorów

Klasyczna biel, różnorodne warianty spokojnych barw ziemi - Kość słoniowa, Beż, Szary Taupe, Kryształ Górski, Arktyczna Mgła, Magma Wulkaniczna oraz energetyczny, bardzo wyrazisty Amarant stanowią znakomitą alternatywę dla dobrze znanej ceramiki. Takie rozwiązanie wprowadzi do wnętrza wiele świeżości, dodając kompozycji oryginalnego, zaskakującego charakteru. Produkt bardzo łatwo się nakłada, dzięki czemu samodzielne ozdobienie powierzchni nie powinno przysporzyć żadnych problemów domowym majsterkowiczom. Przed przystąpieniem do malowania podłoże należy jednak odpowiednio przygotować.

Farba Hydro-BarieraRada Eksperta V33

Pracę z produktem rozpoczynamy od dokładnego umycia i odtłuszczenia ściany, a w przypadku bardziej wymagających powłok, konieczne może być również przeszlifowanie papierem ściernym, odkurzenie i zagruntowanie. Oba komponenty produktu łączymy, dokładnie mieszamy i nakładamy za pomocą wałka malarskiego. Duża siła krycia i odpowiednia pigmentacja sprawiają, że wystarczą tylko dwie warstwy produktu aby uzyskać jednolite wybarwienie. Po dwukrotnym malowaniu ściana staje się w pełni odporna na ścieranie i zmywanie wodą o temperaturze do 40°C.

Podczas urządzania wnętrz warto eksperymentować i szukać niebanalnych rozwiązań. Dlaczego więc nie obudzić w sobie ducha DIY i zupełnie zmienić oblicze domowej łazienki, kuchni a nawet…garażu?

Producent: V33

Czas schnięcia między warstwami: 12 godzin

Opakowanie i cena: 0.75l - 56,90zł; 2l - 109,00 zł

źródło i zdjęcia: V33 Polska

V33 prezentuje farbę renowacyjną Hydro-Bariera z serii Easy Concept

Firma powiązana:

V33 Polska

Telefon 61 894 51 00
www.v33.pl, v33-renowacja.pl
v33pl@v33.com

V33 Polska
Zobacz produkty: