Nowości

Hydroparkiet S - trwały i bezpieczny lakier do podłóg drewnianych od Lakma SAT

03.10.2012

Hydroparkiet S to poliuretanowo akrylowy ekologiczny lakier parkietowy. Preparat przeznaczony jest do lakierowania podłóg drewnianych, desek podłogowych, parkietów, mozaik, a także schodów.

Tworzone przez niego warstwy ochronne cechują się wysoką twardością i doskonałą odpornością na ścieranie. Z tego względu zaleca się stosowanie go do powierzchni drewnianych o dużym natężeniu ruchu. Doskonale sprawdzi się więc w salonach, pokojach dziennych w domach i mieszkaniach, ale również w obiektach publicznych, jak przedszkola czy żłobki. Co ważne, Hydroparkiet S nie zawiera i nie wydziela formaldehydu, dzięki temu jest nieszkodliwy dla zdrowia oraz środowiska. Można stosować go w obiektach, w których przybywają dzieci czy alergicy.

Wymalowania, które tworzy lakier Hydroparkiet S są także odporne na wodę, alkohol i inne produkty stosowane w gospodarstwach domowych. Środek jest łatwy w użyciu, nie wymaga stosowania lakierów podkładowych. Tworzy na parkiecie bezbarwną powłokę, dzięki czemu zachowuje naturalny kolor i rysunek drewna. Dostępny jest w wersji półmatowej lub jedwabiście połyskliwej.

Cena (brutto):

  • 1 l – 54,20 zł/szt.
  • 5 l – 255,50 zł/szt.

Źródło: Lakma Term

Więcej

 

Firma powiązana:

Lakma

Telefon 033 852 66 01
www.lakma.pl
lakma@lakma.com

Lakma