Nowości

Nowy informator dotyczący układania płytek wielkoformatowych na elementach podłogowych FERMACELL

03.10.2012

W większości systemów suchej zabudowy rozmiar płytki podłogowej jest ograniczony - jego maksymalny wymiar nie może przekraczać 330x330 mm.

Rozwiązaniem tego problemu są elementy podłogowe FERMACELL. Nowoczesna technologia suchego jastrychu pozwala architektom oraz inwestorom z większą swobodą aranżować wnętrza przy użyciu dużych formatów płytek ceramicznych oraz kamienia naturalnego.

Nowo wydany „Poradnik dla profesjonalistów” określa wymiary płytek jakie bez problemu można stosować na podłodze wykonanej z elementów jastrychowych FERMACELL. Informator daje jasne odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez architektów, wykonawców oraz inwestorów - jakie są maksymalne dopuszczalne wymiary płytek z ceramiki i kamienia naturalnego do zastosowania na podłodze wykonanej z elementów podłogowych FERMACELL, na podłodze z ogrzewaniem podłogowym lub z dodatkową izolacją EPS.

Czytelnik znajdzie w nim także użyteczne wskazówki dotyczące niwelowania nierówności w podłożu, metody układania płytek, doboru optymalnych proporcji oraz ciekawe i dobrze zilustrowane schematy montażowe. 

Źródło: FERMACELL

Więcej