Nowości

Otwarcie sklepu internetowego z urządzeniami smartHome Somfy

19.09.2018

Marka Somfy, producent automatyki domowej oraz rozwiązań inteligentnych uruchomiła internetową platformę sprzedażową sklep.somfy.pl. W ofercie znajdują się produkty typu plug&play, które pozwolą łatwo rozpocząć przygodę z domem inteligentnym lub też rozwinąć dotychczasowy system smartHome.

W sklepie Somfy każdy może wybrać rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb i warunków mieszkaniowych, a w szczególności kamery wewnętrzne, kompletne zestawy alarmowe czy urządzenia do zabezpieczenia domu typu all-in-one.

Sklep.somfy.pl oferuje m.in.  flagowy produkt do zabezpieczenia domu – nowość 2018 roku – czyli Somfy One. To kamera, czujnik ruchu i syrena alarmowa w jednym, która pozwala monitorować sytuację w domu i wykrywa zagrożenie. Urządzenie na wypadek niebezpieczeństwa uruchamia procedurę alarmową: przekazuje alerty bezpośrednio na smartfon użytkownika, włącza syrenę i nagrywa krótki film ze zdarzenia, który bezpiecznie jest przesyłany i przechowywany w chmurze.

W sklepie znajdziemy również Somfy Home Alarm, zestawy alarmowe składające się z syren wewnętrznych i zewnętrznych alarmowych, czujników otwarcia i wibracji IntelliTAG™ oraz kluczy zbliżeniowych Key Fob (do łatwej aktywacji i dezaktywacji systemu) w różnych konfiguracjach – w zależności od indywidualnych potrzeb. Z kolei wewnętrzna kamera bezpieczeństwa Somfy – również dostępna na platformie – posiada oprócz funkcji monitorowania również przesłonę obiektywu, którą można w dowolnej chwili zamknąć, chroniąc w ten sposób prywatność użytkowników.

Zakupy w sklep.somfy.pl – to takie proste!

Sklep.somfy.pl zachęca przede wszystkim asortymentem, ale również intuicyjną strukturą, z prostą selekcja i sekwencją wyboru produktów. Oczywiście na wszystkie produkty otrzymamy pełną gwarancję.

  • Zakupy po rejestracji i bez zakładania konta
  • Po zarejestrowaniu dostęp do historii zamówień
  • Szczegółowe opisy funkcjonalności produktów i realne zdjęcia
  • Wygodne opcje zapłaty
  • Różne formy dostawy
  • Przyjazny system zwrotu
  • Intuicyjna ścieżka zakupu
  • Gwarancja na zakupione produkty
Somfy One Plus,
1699 zł
Wewnętrzna kamera bezpieczeństwa, 719 zł Wewnętrzny czujnik ruchu,
269 zł

źródło i zdjęcie: Somfy

Otwarcie sklepu internetowego z urządzeniami smartHome Somfy

Firma powiązana:

Somfy

Telefon 22 509 53 00
www.somfy.pl
biuro@somfy.pl

Somfy
Zobacz produkty: