Nowości

Nowe baterie KLUDI BINGO STAR. Jeszcze więcej ergonomii

26.09.2012

KLUDI BINGO STAR to jedna z najbardziej cenionych przez klientów serii armatury kuchennej. Już od kilku lat obecna w ofercie firmy KLUDI i chętnie wybierana ze względu na bogactwo funkcjonalnych wariantów, w tym roku przeszła restylizację.

Zgodnie z panującymi trendami znacznie subtelniejsza stała się forma uchwytów - zarówno w wersji jedno-, jak i dwuuchwytowej. Nowe uchwyty są bardziej ergonomiczne, wygodniejsze w codziennym funkcjonowaniu. Znakomicie komponują się także ze smukłymi wylewkami KLUDI BINGO STAR. Atrakcyjnej, ponadczasowej formie, która będzie się świetnie prezentowała w każdym kuchennym wnętrzu, towarzyszy funkcjonalność. Seria KLUDI BINGO STAR to kilkanaście wariantów baterii, wśród których każdy znajdzie coś odpowiadającego swoim potrzebom. 

KLUDI BINGO STAR. Dwuuchwytowa bateria kuchenna ze złączem Bajonett Wszystkie modele beterii KLUDI BINGO STAR mają wbudowany perlator Cache, który jest integralną częścią baterii. Umożliwia on oszczędność do 40% zużywanej wody, a brak dodatkowych krawędzi ułatwia utrzymanie armatury kuchennej w doskonałej czystości. Złącze Bajonett będzie przydatnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce zamontować zlewozmywak tuż pod oknem. Wystarczy jednym ruchem wyciągnąć baterię z cokołu i położyć ją na blacie, by wygodnie otwierać i zamykać okno.

Ciekawą i ułatwiającą pracę opcją jest wyposażenie baterii w wyciąganą, obrotową (285°) wylewkę. Znacznie zwiększa ona zasięg strumienia wody, zapewniając maksymalną swobodę ruchu podczas takich czynności, jak chociażby mycie warzyw czy zmywanie dużych naczyń. W kolekcji znajduje się również bateria z przyłączem Multi, pozwalającym na wygodne i sprawne podłączenie pralki czy zmywarki, bez konieczności przerabiania instalacji. Seria KLUDI BINGO STAR jest dostępna w dwóch wariantach wykończenia. Do wyboru jest wersja chromowana oraz z powierzchnią  stali szlachetnej. To pozwala dopasować armaturę do innych elementów wyposażenia kuchni, np. frontów sprzętu AGD.

Źródło: Kludi Armaturen

Więcej

 

Firma powiązana:

Kludi Armaturen

Telefon 77 456 40 84
www.kludi.com
info@kludi.pl

Kludi Armaturen