Nowości

Kolekcja paneli podłogowych Adventure 4V z nowymi dekorami

25.09.2012

Kolekcja paneli podłogowych Adventure firmy Classen składa się obecnie z trzynastu dekorów. Do wzorów Jesion Bradford, Teak Calamba, Dąb Filadelfia oraz dębowych Hamilton, Sutton, Doncaster, Marcone i Lindau dołączyło kolejne pięć.

Kolekcja paneli podłogowych Adventure 4V, która  bejmuje 13 dekorów, cieszy się stale rosnącą popularnością. Dlatego też, od wprowadzenia linii na rynek, powiększyliśmy ją już trzykrotnie. Jest to dowód na to, że wysoka jakość może iść w parze z atrakcyjną ceną. Panele o ponadprzeciętnej wytrzymałości, z oryginalnymi dekorami i brzegami wykończonymi V-fugą wcale nie muszą kosztować majątku – mówi Piotr Zieleźny, Product Manager w firmie Classen.

Dąb Bergen, Dąb Pasadena, Dąb Cassada, Dąb Portand i Dąb Alaska to naturalne odcienie, dzięki którym podłoga będzie przypominać tę wykonaną z desek drewnianych. Oryginalne dekory to jednak nie jedyne walory paneli podłogowych z kolekcji Adventure 4V. Ich naturalny wygląd to również zasługa właściwości. Deski są węższe od standardowych, przez co optycznie powiększają wnętrze, w którym są ułożone. Aby różnica między prawdziwą deską drewnianą a panelem była niemal niezauważalna Classen zastosował strukturę drewna, a krawędzie paneli zostały estetycznie wykończone V-fugą.
 
Panele podłogowe z kolekcji Adventure 4V są również łatwe i szybkie w montażu. Classen Megaloc, bezklejowy sposób układania, gwarantuje najwyższy stopień stabilności podłogi na jej łączeniach oraz równie szybki i prosty demontaż. Dzięki wysokiej klasie ścieralności AC4 przeznaczone są do pomieszczeń mieszkalnych i do budynków użyteczności publicznej. Co istotne, są również przystosowane do układania na wodnym ogrzewaniu podłogowym.

Sugerowana cena paneli podłogowych Adventure 4V: 48,90 zł/m2.

Źródło: Classen-Pol

Więcej

 

Firma powiązana:

Classen-Pol

Telefon 32 429 20 00
www.classen.pl
biuro@classen.com.pl

Classen-Pol