Nowości

Nowa seria umywalek w ofercie KOŁO

06.07.2018

Nieograniczona swoboda to dla Ciebie wyznacznik jakości? Indywidualne dopasowanie z kolei jest kwintesencją użyteczności? Nie ograniczaj się własną wyobraźnią i przy tworzeniu indywidualnego charakteru łazienki sięgnij po VariForm - bogactwo kształtów, rozmiarów oraz sposobów instalacji nowej umywalki.

Umywalka może być kompletowana z baterią stojącą lub ściennąKOŁO VariForm to przełomowa linia umywalek, dostępna we wszystkich typach montażu: umywalki podblatowe, wpuszczane w blat, stawiane na blacie. Nieograniczone możliwości dla projektantów zapewnia zróżnicowanie umywalek w ramach jednej serii. Dzięki temu ich dostosowanie do niemal każdej formy użyteczności - od łazienek domowych, po obiekty użyteczności publicznej - nie będzie stanowiło wyzwania.

Swoboda wyboru w najlepszej formie

VariForm to także różnorodność kształtów i wielkości. Umywalki dostępne są w czterech kształtach: okrągłym, owalnym, eliptycznym i prostokątnym. Dzięki temu ich montaż, a także dowolne uzupełnienie o baterię nie będzie stanowił trudności, wkomponowanie w blat, instalacja pod nim lub jedynie częściowe wypełnienie - dają pełen wachlarz możliwości. Bez względu na wariant KOŁO VariForm zachowuje bardzo wąski rant i jest niezmiennie elegancki. W ten sposób umywalki KOŁO ułatwiają stworzenie perfekcyjnej łazienki, zgodnej z obecnymi trendami.

Dzięki umywalkom stawianym na blat przestrzeń dookoła umywalki wygląda schludnie i eleganckoWygoda i trwałość przede wszystkim

Niezmiernie ważnymi cechami, jakie na uwadze mieli projektanci VariForm, są funkcjonalność, wygoda i trwałość. Dlatego w nowych umywalkach zastosowano wysokiej jakości ceramikę sanitarną, odporną na zarysowania czy pękanie. Dzięki temu umywalki są niezwykle trwałe oraz łatwe w czyszczeniu. Każdy wariant umywalek ma misę o dużej głębokości, a to sprawia, że codzienność nigdy nie była tak praktyczna. Wybierając VariForm wybierzecie elegancję, swobodę i piękno w najprostszej postaci.

Umywalki podblatowe zapewniają dodatkowe miejsce na półce

Design doceniony przez ekspertów

Umywalki VariForm otrzymały nagrodę iF DESIGN AWARD 2018. Jury konkursu było zachwycone różnorodnością umywalek przy zachowaniu czterech podstawowych kształtów. Jego zdaniem koncepcja, zgodnie z którą powstały umywalki VariForm, jest unikatowa i daje kompletną wolność przy projektowaniu wnętrza.

źródło i zdjęcia: Koło

Nowa seria umywalek w ofercie KOŁO

Firma powiązana:

Koło

Telefon 22 376 10 00
www.kolo.com.pl
geberit.pl@geberit.com

Koło
Zobacz produkty: