Nowości

URSA Polska - nowa wersja strony internetowej

14.09.2012

Z przyjemnością informujemy, że we wrześniu URSA Polska wdrożyła nową stronę internetową pod dotychczasowym adresem www.ursa.pl.

Jest to pierwsza, pilotażowa strona w nowym stylu w całej firmie w Europie. Po polskiej spółce kolejne kraje, w których działa URSA, będą sukcesywnie wprowadzały nową strukturę strony. Na nowej stronie, poza nowym czytelniejszym projektem graficznym, znajdują się przede wszystkim nowe rozwiązania, które pomogą użytkownikowi w szybkim zdobyciu kompletnych informacji o firmie URSA oraz naszej ofercie.

Informacje zawarte w witrynie są dedykowane przede wszystkim www.ursa.plarchitektom, wykonawcom oraz inwestorom indywidualnym. Dodatkowo na stronie znajduje się wyszukiwarka dokumentów oraz dystrybutorów produktów firmy URSA. Nowością na stronie internetowej jest Kalkulator EnergoURSA, który pomoże dobrać optymalną z punktu widzenia ekonomicznego izolację termiczną. Dzięki użytkowaniu EnergoURSA można sprawdzić czy budynek spełnia wymogi w zakresie charakterystyki energetycznej, można dowiedzieć się, jaką grubość izolacji zastosować, aby oszczędności były jak największe, można wydrukować raport przedstawiający charakterystykę energetyczną budynku.

Architektów zainteresuje na pewno nowa biblioteka rysunków CAD, zawierająca wiele szczegółowych rozwiązań technicznych poszczególnych przegród budowlanych w najbardziej popularnych formatach plików. Z kolei dla wykonawców szczególnie przydatne mogą być filmy instruktażowe przedstawiające poprawny sposób montażu produktów URSA w wybranych aplikacjach.

Źródło: URSA

Więcej

 

Firma powiązana:

URSA

Telefon 32 268 01 29
www.ursa.pl
ursa.polska@ursa.com

URSA