Nowości

Farba odporna na szorowanie - PARA Elite Ceramic

12.09.2012

Kreatywność dzieci nie zna granic. Kiedy zabraknie miejsca na kartce, przenoszą się z farbkami lub kredkami na ścianę. Nie zawsze jednak chcemy żeby ich rysunki na niej pozostały.

Dlatego jeśli mamy w domu małego malarza  warto pomalować ścianę farbą zmywalną PARA Elite Ceramic. Zmywalność farby powinna być jednym z głównych kryteriów wyboru. To od niej zależy,  jak ściany będą wyglądać przez kilka następnych lat oraz kiedy trzeba będzie je ponownie pomalować. Dlatego stojąc przed wyborem farby należy zwrócić uwagę na skład, jakość oraz parametry.

Farba PARA Elite Ceramic dzięki zastosowanej w niej technologii mikrokuleczek  ceramicznych gwarantuje wysokie parametry użytkowe. Jest to przede wszystkim  odporność na szorowanie oraz uderzenia. Farba tworzy na ścianie barwną  powłokę, którą można bez ryzyka przecierać mokrą szmatką. Zabrudzenia usuniemy bez  problemu, a na ścianie nie powstanie odbarwienie. Według badań, jakości powłoki PARA Elite Ceramic wytrzyma 10 000 ruchów szczotki w przód i w tył po powłoce farby.  Ponadto farba została zakwalifikowana do 1 klasy zmywalności. Ceramiczna powłoka ma  jeszcze jedną ważną zaletę, absorbuje mniejszą ilość kurzu.

Wysoka jakość i dobra zmywalność farby, to parametr, który pomoże nam nie tylko w przypadku malowideł ściennych naszych dzieci. Bardzo prosto wyczyścimy zabłocone plamki od sierści naszego psa, rysy od roweru, czy rozlaną zupę. Niebezpieczeństwo zabrudzenia czyha na każdym kroku, dlatego warto się od niego ubezpieczyć wcześniej.

Wydajność: 12 m2

Cena za litr: 71,90 zł brutto

Farby PARA PAINTS dostępne są w Salonach Wnętrz Dekorian oraz autoryzowanych studiach farb PARA PAINTS.

Źródło: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MAM Sp. z o.o.

Więcej