Nowości

BSO2 od firmy Brunner

11.09.2012

Żeliwo od dawna jest uznawane za najbardziej sprawdzony materiał, jeśli chodzi o budowę pieców i palenisk. Dość drogi w produkcji, posiada jednak niezaprzeczalne zalety: żeliwo jest trwalsze i bardziej odporne niż najlepsza blacha stalowa.

BSO2 – zbudowany jest na bazie HKD 2.2 standardowego, drzwiczki uchylne płaskie, na wkładzie zamontowana masa akumulacyjna, krążki 5 + 1 (wyjściowy), są to krążki MAS w wykonaniu dwuściennym (jak dla wkładów piecowych a nie jednościennym jak dla wkładów stalowych).

Kratki wylotowe znajdują się w górnej pokrywie. Dolne do wykonania we własnym zakresie. Do zestawu nie jest przewidziany ekran. Należy zatem zastosować odległość do ściany 5 cm lub przy montażu przy ścianie zastosować ok. 3 cm izolację. Zewnętrzne temp. obudowy ciepłego betonu są w granicach 50 – 60°C.

BSO2 od firmy Brunner – zestaw dostępny tak samo w wersji tunnel. Możliwość podłączenia również ze sterowaniem EAS. Cena za całkowity zestaw z masą MAS od 3802,00 € netto. Obudowa BSO2, również w wersji tunnel na załączonych schematach.

Źródło: Brunner

Więcej

Firma powiązana:

Brunner

Telefon +48 885 531 477, +49 8721 771 0
www.brunner.pl, pl.brunner.eu/about_brunner/
infopolska@brunner.de

Brunner