Nowości

Kilka stopni do aranżacji idealnej z Polbruk Grando

16.05.2018

Stopnie schodowe to nieoceniona pomoc w wielu sytuacjach. Dla wielu osób schody pełnią także funkcję dekoracyjną. Z myślą o nich, a także z inspiracji urokliwymi uliczkami Grecji oraz Włoch powstały stopnie Grando firmy Polbruk.

Pierwszą rzeczą, która przykuwa wzrok po spojrzeniu na stopnie Grando, jest ich łamana, nieregularna faktura, dzięki której wyglądają one bardziej na wyciosane z kamienia niż z betonu. Ich delikatne, ciepłe kolory przywodzą na myśl klimatyczne uliczki, którymi codziennie przechadzają się miliony turystów z całego świata. Być może nie są one tak okazałe jak te, z których wybudowano najsłynniejsze schody świata - Schody Hiszpańskie, z pewnością zaspokoją jednak potrzeby tych, którzy w ogrodzie cenią sobie spokój i niepowtarzalną aurę.

Stopnie schodowe Grando firmy Polbruk są dostępne w uniwersalnym rozmiarze 40 x 100 x 15 cm, dzięki czemu za ich pomocą stworzymy zarówno niewielkie schodki, jak i rozległe zabudowania. Niezależnie od wybranej opcji stopnie Grando świetnie łączą się z innymi elementami z betonu - małą architekturą oraz kostką brukową, a także z deskami betonowymi Lira, z którymi tworzą kunsztowne aranżacje.

źródło i zdjęcia: Polbruk

Kilka stopni do aranżacji idealnej z Polbruk Grando
Zobacz produkty: