Nowości

Nowy model toalety myjącej Geberit - Geberit AquaClean Tuma Classic

16.05.2018

Poznaj kompletną toaletę myjącą Geberit AquaClean Tuma Classic oraz deski myjące Tuma.

Zaprezentowana rok temu toaleta z funkcją bidetu Geberit AquaClean Tuma doczekała się trzech nowych wariantów. Od kwietnia Tuma dostępna jest także jako kompleksowe rozwiązanie w wersji Classic oraz deska myjąca Classic i Comfort. Bez względu na wariant, Geberit AquaClean Tuma charakteryzuje się bezkompromisową jakością i posiada najważniejsze funkcje toalet myjących, gwarantujące komfort i najwyższy poziom higieny.

Dodatkowe funkcje

Poręczny pilot zdalnego sterowania z czytelnym układem przyciskówGeberit AquaClean Tuma Classic posiada technologię natrysku WhirlSpray oraz bezkołnierzową miskę ceramiczną Rimfree®. Zaprezentowany w 2017 roku model Comfort posiada dodatkowe funkcje, które podnoszą wygodę użytkowania, takie jak możliwość sterowania za pomocą pilota. Oba modele można obsługiwać za pomocą aplikacji mobilnej.

Duża zmiana w łazience

Nowe deski myjące Geberit AquaClean Tuma Classic i Comfort to prosty sposób na dużą zmianę w łazience. Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną higieny i czystości gwarantowanej przez toalety myjące Geberit AquaClean, bez remontu łazienki. Deski myjące Tuma można zamontować na wielu istniejących modelach misek ceramicznych. Posiadają przy tym wszystkie funkcje, jakie oferują kompletne toalety myjące Tuma.

Dzięki temu linia Geberit AquaClean Tuma stała się wyjątkowo wszechstronna.

źródło i zdjęcia: GEBERIT

Nowy model toalety myjącej Geberit - Geberit AquaClean Tuma Classic

Firma powiązana:

GEBERIT

Telefon 22 376 01 00
www.geberit.pl

GEBERIT
Zobacz produkty: