Nowości

Nowa kolekcja blatów 2012 Pfleiderer

04.09.2012

Luksusowa kolekcja blatów Luxury Home Style propozycją firmy Pfleiderer na 2012 rok. 7 dekorów to propozycje do nowoczesnej kuchni: eleganckiej, stylowej, ale także przyjaznej i naturalnej.

Co wyróżnia nowe propozycje z oferty blatów kuchennych Pfleiderer? Na pewno obok inspirowanej naturą elegancji – wyrafinowana różnorodność. Obok utrzymanych w stylistyce glamour luksusowych dekorów Reflexions (Reflexions Black (F8901) i Refexions White (F8900)) z charakterystycznymi połyskliwymi elementami, przypominającymi drobinki miki w powierzchni kamienia, znajdziemy tu naturalne odwołania w postaci dekorów drewnopodobnych: Buk Natural (R5311) i Wiśnia Havanna (R5681).

To zestawienie wieńczy propozycja odnosząca się do modnej stylistyki industrialnej – Stal Hartowana (F7920) oraz piękne, niezwykle naturalne odwzorowanie łupka ilastego o wybarwieniu zielonkawo-szarym - dekor Hornfels (R6482). Wpisującą się we włoską stylistykę naturalnych kamieni o ponadczasowym wybarwieniu i oryginalnym rysunku propozycją jest dekor White Stone (R6481), idealnie odnajdujący się zarówno w nowoczesnym minimalistycznym otoczeniu, jak i stylowych wnętrzach - nie tylko kuchennych.

Różnorodność kolekcji blatów 2012 Pfleiderer świadczy dobitnie o tym, jak różne są aktualnie style wnętrz kuchennych i jak mocno podlegają one różnorodnym tendencjom w projektowaniu całych wnętrz. Luksusowa, wysokiej klasy kuchnia może być zarówno nowoczesna i minimalistyczna, zdominowana przez stal i szkło, jak i utrzymana w stylistyce retro: z drewnianymi frontami i kamiennym blatem. Eklektyzm panujący w sferze gotowania i przygotowywanych przez nas potraw udzielił się jednoznacznie kuchennemu wyposażeniu.

Jedynym wspólnym elementem staje się poszukiwanie autentyczności oraz wysokiej jakości – stąd oferta Pfleiderer: jak najwierniejsze odwzorowanie naturalnych materiałów. Nowa kolekcja blatów 2012 Pfleiderer! Dodatkowych informacji udziela: Wanda Modzelewska, Profundo PR, tel. 503 002 335, e-mail: w.modzelewska@profundo.pl, profundo@profundo.pl

Źródło: Pfleiderer

Więcej