Nowości

Nowe kolory oklein okiennych w ofercie REHAU

13.04.2018

Mała czarna na pięknej kobiecie, czarna z mlekiem w filiżance, Black Mirror na ekranie... Albo zupełnie inny, wybrany przez Ciebie zestaw. Do każdego z nich pasują nowe kolory oklein okiennych. Buduj nastrój w swoim domu, wprowadzaj mocne akcenty w firmie. Poznaj nowe kolory KALEIDO FOIL firmy REHAU.

Czarny? Antracytowy? Jeszcze kilka lat temu kolory te nie kojarzyły się zbytnio z oknami z PVC. Ale tak jak w modzie, trendy architektoniczne także ulegają zmianom. Obecnie na topie są kolory ciemniejsze - szczególnie w odcieniach szarości oraz antracytu. Firma REHAU obserwuje rynek i nieustannie dopasowuje swoją paletę kolorystyczną do zainteresowań odbiorców. W roku 2018, do wcześniej już znanych odcieni szarych, antracytowych i metalicznych, dołączyły trzy nowe barwy. Dwie z nich - czarny midnight black oraz antracyt matowy - mają matową powłokę zewnętrzną o strukturze piasku, przypominającą powierzchnie malowane proszkowo. Trzecia nowość - czarny jet black - charakteryzuje się elegancką strukturą drewna z delikatnym połyskiem. Imituje ona gagat - bitumiczną odmianę węgla brunatnego, powstałą ze skamieniałego drewna jednego z gatunków araukarii.

KALEIDO FOIL - specjalne akcenty kolorystyczne, nowe możliwości kreacji

Atrakcyjne okleiny barwne z serii KALEIDO FOIL, naklejane są na profile okienne i drzwiowe przy pomocy specjalnej technologii. Mogą one być nanoszone zarówno jednostronnie, jak i obustronnie - również w dwóch odmiennych kolorach (inny od zewnątrz i od wewnątrz). Ich powierzchnia może być gładka, fakturowana, z efektem szczotkowania lub piaskowania. W ofercie REHAU jest już 60 różnorodnych oklein - od drewnopodobnych, poprzez kolory jednorodne w zaskakujących niekiedy odcieniach, aż po metaliczne o optyce lakierowanego aluminium. Okleinowane profile okienne przekonują nie tylko właściwościami technicznymi - odpornością na światło czy czynniki atmosferyczne. Są też łatwe w czyszczeniu i długowieczne. I co najważniejsze, dają niesamowitą swobodę kreacji architektom i użytkownikom. Ponieważ okna są wizytówką Twojego domu.

źródło i zdjęcia: Rehau

Nowe kolory oklein okiennych w ofercie REHAU

Firma powiązana:

Rehau

Telefon 61 84 98 400
www.rehau.pl
poznan@rehau.com

Rehau
Zobacz produkty: