Nowości

Multifunkcjonalne stojaki łazienkowe

31.08.2012

Wielofunkcyjne wieszaki i stojaki łazienkowe – to nowa propozycja w ofercie firmy Coram Poland. Eleganckie konstrukcje wykonane z chromowanego aluminium są atrakcyjne estetycznie i użytkowo.

W asortymencie mulitunkcjonalnych stojaków łazienkowe norweskiej firmy Ljungmann warto zwrócić uwagę na trzy modele. Pierwszym z nich jest stojący, trójramienny wieszak na ręczniki o numerze katalogowym L400933. Stojak ma nietypową – jak na łazienkowe zastosowanie – formę trzech wygiętych w różną stronę prostokątów. Taki kształt dedykowany zwykle do sypialni lub garderoby, dobrze sprawdza się również w łazienkowym zastosowaniu.

Stojak, który wygląda dość masywnie, wbrew pozorom wcale nie zajmuje więcej miejsca niż wieszaki o tradycyjnym kształcie. Szerokość ma podobną, a formę zdecydowanie bardziej interesującą. Ramiona, delikatnie odgięte do przodu i do tyłu, zapewniają mokrym ręcznikom wystarczająco dużo miejsca do wysychania. Wymiary stojaka:  wysokość: 88 cm, szerokość: 41 cm, głębokość: 22 cm. Taka konstrukcja to wydatek ok.  207 zł.

Drugi model stojącego wieszaka na ręczniki to konstrukcja klasyczna, z dwoma poziomymi, nieruchomymi ramionami. Uwagę zwraca solidna prostokątna podstawa, w której – w formie litery L – zamocowany jest drążek. Wszystkie elementy stojaka (podstawa, drążek i ramiona) mają konsekwentnie ten sam prostokątny kształt. Dzięki temu cała forma jest spójna stylistycznie. Stojak o numerze katalogowym L401133 ma wysokość 86 cm, szerokość: 32 cm, głębokość: 20 cm. Kosztuje ok. 150 zł.

Trzecim rodzajem stojaka jest multifukcjonalna konstrukcja na papier toaletowy i szczotkę w.c. Podobnie jak dwa pozostałe modele stojak ten zbudowany został z prostokątnych płaskowników, które ujmują całość w atrakcyjną, zamkniętą ramę. Na górze formy znajduje się wieszak na papier toaletowy z klapką, na dole szczotka w.c w pojemniku z mrożonego szkła. Masywna kwadratowa podstawa  zapewnia konstrukcji stabilność. Stojak o numerze katalogowym L400833 ma wysokość75,5 cm, szerokość: 18 cm, głębokość: 18 cm. Jego cena to ok. 160 zł.

Multifunkcjonalne stojaki łazienkowe. Wszystkie prezentowane stojaki marki Ljungmann wykonane są z chromowanego aluminium. Objęte są 5-letnią gwarancją producenta. Produkty wyeksponowane są w salonie wyposażenia łazienek firmy Coram Poland w Warszawie, przy ul. Bełdan 4. Wyłącznym dystrybutorem stojaków łazienkowych marki Ljungmann jest firma Coram Poland. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.coram.pl

Źródło: Coram

Więcej

Firma powiązana:

Coram

Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
www.coram.pl
coram@coram.pl

Coram