Nowości

Szybko, czysto, wygodnie – Porolit PU marki Lakma Term

30.08.2012

Lakma Term to grupa produktów chemii budowlanej służących do izolacji, a także poprawiania estetyki budynków. Ciekawym elementem wchodzącym w skład systemu jest klej do styropianu Porolit PU.

Dzięki wytrzymałości i łatwości aplikacji klej do styropianu Porolit PU stanowi doskonałą alternatywę dla zapraw klejących, skracając przy tym i ułatwiając prace związane z ocieplaniem obiektów.

Porolit PU to niskoprężny jednokomponentowy klej poliuretanowy. Przeznaczony jest do klejenia płyt styropianowych i płyt XPS przy ocieplaniu ścian zewnętrznych budynków. Świetnie sprawdza się również przy mocowaniu kasetonów styropianowych i paneli ściennych, montażu parapetów oraz wypełnianiu szczelin izolacji termicznej. Produkt charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoży betonowych, ceramicznych, drewnianych, PVC, a także wszelkiego rodzaju styropianów i tynków.

Łatwa i czysta aplikacja

Porolit PU znajduje się w puszce przeznaczonej do użycia z aplikatorem pistoletowym. Takie rozwiązanie sprawia, że proces nakładania kleju przebiega czysto, łatwo i wygodnie. Produkt jest praktycznie gotowy do użycia. Nie wymaga etapu przygotowania (dozowania wody i mieszania), jak w przypadku tradycyjnego kleju. Nanoszenie produktu pistoletem prosto z puszki podnosi komfort pracy i zmniejsza wysiłek wkładany w aplikację.

Ze względu na szybki proces wiązania i twardnienia Porolitu PU, po 2 godzinach od przyklejenia można rozpocząć szlifowanie i kołkowanie płyt. Użycie pianki klejącej skraca więc czas całego procesu ocieplenia budynku. Produkt dostępny w opakowaniu 750ml, które wystarcza na 8 m2 powierzchni.

Cena (brutto): 36 zł

Źródło: Lakma Term

Więcej

Firma powiązana:

Lakma

Telefon 033 852 66 01
www.lakma.pl
lakma@lakma.com

Lakma